Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

senko said:

slint paylastigin editor ne
font daha dogursu
cok hosuma gitti :)

Resmi ben hazırlamadığım için bir bilgim yok :<

ad3m said:

Daha doğrusu uyku/yemek düzenli deload yapmana rağmen arttıramıyorsan başka program zamanı.

Evet. Kimse tam sayı veremez linear artışının ne zaman duracağıyla ilgili ama en azından vücut ağırlığın kadar bench, 1.5 katı squat, 2 katı deadlifte çıkabilmen lazım.

İlla bu süre boyunca bire bir aynı programla da devam etmen gerekmiyor. Zamanla eksiklerine göre fly, face pull, pulldown, ekstradan curl/tri extension ekleyebilirsin mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

sağ omuzumda sürekli bir ağrı vardı şimdi sağ kolumda 1 haftadan fazla zamandır bir ağrı var. böyle kas ağrısı gibi de değil ama bilemedim. Hafif ağrı gün içinde hissetmiyorum ancak akşam eve gelince ağrısını çekiyorum.
omuzum kolum için bant/bandaj ıvır zıvır kullanayımmı spor yaparken?

evet büyük ihtimalle elime aldım omuzu. ağrısı ve acısı dayanılmaz hale geldi hemen saat 14.00 a randevu aldım fizik tedaviden, bakalım ne olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha geçmiş olsun lan :/

Dragonfire said:

Dragonfire said:

sağ omuzumda sürekli bir ağrı vardı şimdi sağ kolumda 1 haftadan fazla zamandır bir ağrı var. böyle kas ağrısı gibi de değil ama bilemedim. Hafif ağrı gün içinde hissetmiyorum ancak akşam eve gelince ağrısını çekiyorum.
omuzum kolum için bant/bandaj ıvır zıvır kullanayımmı spor yaparken?

evet büyük ihtimalle elime aldım omuzu. ağrısı ve acısı dayanılmaz hale geldi hemen saat 14.00 a randevu aldım fizik tedaviden, bakalım ne olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

slint bu arada 2-5 warmup set yap demis ya, burda agirlik ne olmali warmuplarda?

bir de
bu fotodaki alette barin agirligi var mi, yoksa sadece taktigimiz agirliklarin mi agirligi oluyor
sanki bari agirliksiz kabul etmek lazim, normal barbell agirligi gibi degil cunku
http://prommanow.com/wp-content/uploads/2012/12/smith-machine-400x400.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...