Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

yildirimokur said:

2 haftadır izlediğim piyasa filmler :

Galaksi Gardları : 7 ( Film akıyor, karakterler başarılı. İkicisini bekliyoruz)

Snowpircır : 6.3 ( Anime hikayesi gibi film, fantastikıl ama ayakları yere basmıyor filmin. )

Lucy : 7 (Kimse beğenmemiş, ben hariç :D . Limitsiz kopyası bi film bekliyordum, beklentim düşük olduğu için şaşırttı beni.)

As Above So Belove : 7.7 ( Kapalı yerden çıkma mücadelesi sevenler kaçırmasın. İzleyiciyi de atmosfere sokan bir film. Ben baya filme kaptırdım kendimi. Gerdi. )

Snowpiercer 6.3 iken guardians of the galaxy 7, lucy 7... sen film izleme pls. izliyorsan da kendine sakla :(
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/thumbnails/e9b/928/39a/314/841/e90/7fd/47d/c04/b48/d6_450xNULL.jpg

equalizer dediler punisher çıktı herif. Denzel başkan hep iyi de, böyle Sherlock çakması yavaş çekim sahneler, suyun altında yavaş çekim yürümeler filan çok gereksiz olmuş. Olan aksiyon iyi de gereksiz uzun olmuş ya.

Birde herif gitti koca tankeri, iskeleyi tek başına öyle uçurdu sonra kötü adam hadi gel burda bekliyorum dedi. Lan şehrin ortasında atom bombası gibi patladı bi polis, bi fbi, bi gazeteci gelmez mi mekena. Ya buraya gelirsin ya adamlarım Bauhaustaki rehineleri öldürür diyince de niye adam sana gelsin ki zaten sdfsfd
o kadar zeki kötü adam yapmışlar sonra böyle geri zekalıca işler yapıyor.

birde Denzel'i ensesinin resminden bütün geçmişiyle birlikte buldular ama bi kızı bulamadılar.

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.movieposterdb.com/posters/13_02/2013/1288558/l_1288558_72ab9993.jpg

evil dead (2013)

gore/kan mevcut. film korku filmi standartlarını aşmıyor.

şeytan niye onun içine pat diye girdi de diğerine girmedi?
sadece kadınların mı ruhunu ele geçirebiliyor?
birine mind control atmak at will değil miydi, diğer kişiye niye atamıyor, cooldown mı var?

falan gibi soruları cevaplamaya hiçbir şekilde niyeti olmayan bir sürü korku filmi gibi bu da hiç böyle şeylere takılmadan bir öyle bir böyle gidiyor.

korku severler izlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...