Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

http://www.impawards.com/2013/posters/snowpiercer_ver19.jpg

Bioshock on a train

başları güzeldi de sonlara doğru meh.

sondan spo

çocukları kutup ayısı mı yedi şimdi :/

bide o takım elbiseli herifde terminator gibiydi, bi ölemedi. Abartmışlar onu.

yok yemedi onlar yeniden hayatı kuracak ademle havva oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

her sene geçtikleri köprünün orda uçak enkazı vardı. japon adam diyoya geçen sene geçerken bu uçağın sadece kanatları görünüyordu bu seneerimiş üstündeki karlar tamamı görünüyor. yani iklim düzelmeye başlamış.

ayı saldırmaz bunlara. ayı varsa balıkda vardır. ayı balık yakalarken izlerler anlarlar balık yakalayıp beslenebileceklerini. ama o iklim değişikliğinde denizin felanda donmuş olması gerekmezmi balık nasıl hayatta kalır.

Sosyal ağlarda paylaş

6/10
Ortalama bir filmdi. Rodriguez'in ilk filmi olmasından kaynaklıydı yani. Yoksa adamın çekim şeklinin nereden geldiğini gördük. Aslında işleniş falan hoştu. İzlenir yani.

8/10

Allah kahretmesin ya mükemmel filmdi. Müziğiyle, konusuyla. Gerçi eksikleri vardı. Konuyu havada bıraktılar -takıntılı olanlar için- ama yoksa çok mutlu, hüzünlü ve etkileyici bir filmdi. Müzikleride çoooook hoştu.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.impawards.com/2014/posters/coherence_xlg.jpg

filmin sci-fi kısmı ilginçtide, o kim kime kayıyo muhabbeti, relationship drama olayı çok bayık. Birde devamlı sallanan kamera ve reklam arasına giren dizi gibi siyah erkanlar çıkartması arada meh.

sondan spo

sonunda da o telefonun olayı neydi ki şimdi. adamın buna bakışı filan. Sarışın kız istediği evrene geldi işte. Hem herif bununla, hem dansçı. Kendini öldürdü diye mi mutsuzdu o kadar sdf

Sosyal ağlarda paylaş

sondan spo

sonunda da o telefonun olayı neydi ki şimdi. adamın buna bakışı filan. Sarışın kız istediği evrene geldi işte. Hem herif bununla, hem dansçı. Kendini öldürdü diye mi mutsuzdu o kadar sdf

spo cevap

abi kadın yanlış eve geldiği için o evrende hem kendisi hem de paralel evrendeki kopyası olduğu için bok gibi kaldı filmin sonunda yani aynı evrende aynı kişiden 2 tane oldu filmin sonunda. sen çok yanlış izlemişin :D

Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

spo cevap

abi kadın yanlış eve geldiği için o evrende hem kendisi hem de paralel evrendeki kopyası olduğu için bok gibi kaldı filmin sonunda yani aynı evrende aynı kişiden 2 tane oldu filmin sonunda. sen çok yanlış izlemişin :D

kadın zaten ilk orjinal evi bulmaya kasmadı ki. Herkesin mutlu olduğu versiyonu görünce ona otlandı işte. Sonra ordaki versiyonunu bayıltıp arabaya kapadı. Sonra başka bi tane geldi. Onu da öldürdü diye anladıydım ben. Arabada ki mi aradı herifi yani.

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

KidLazer said:

spo cevap

kadın zaten ilk orjinal evi bulmaya kasmadı ki. Herkesin mutlu olduğu versiyonu görünce ona otlandı işte. Sonra ordaki versiyonunu bayıltıp arabaya kapadı. Sonra başka bi tane geldi. Onu da öldürdü diye anladıydım ben. Arabada ki mi aradı herifi yani.

spoiler

abi aradan zaman geçtiği için tam olarak hatırlayamıyorum arabadakimiydi değilmiydi ama orda şoka uğramasının sebebi aynı evrende kopyasının bulunduğunu öğrenmesinden dolayıydı.:)

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

sondan spo

onların evrende herkesin telefonun ekranı çatlamıştı, ama filmin sonundaki, herkes karıştıktan sonraki olayda o adamın telefonunun ekranı çatlamamıştı, sonra zaten hepsi nesnelerini falan söyledi, ortaya harman bişey çıkmıştı :)

Sarışın kız istediği evrene geldi, ama başkalarıda geldi. Totalde 3 sarışın oldu orda, bide adamla konusurken asıl o adamın evrendeki sarışın aradı falan

Güzel filmdi ya, paralel evrenler üzerine izlediğim, en sürükleyici filmdi diyebilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.movieposterdb.com/posters/14_05/2014/2758880/l_2758880_95b55d52.jpg

kış uykusu (2014)

önceden duyduğum yapaylık eleştirilerinden dolayı beklentilerimi düşürmüştüm. ancak film beklediğimin çok çok üstünde.

yapaylık olayı

filmin tarzının alıcısı olmayan kişilerin filmden ve filmin özü olan diyaloglarından sıkılıp filmi baştan savma seyretmesiyle ilgili bence. filmdeki diyaloglarda hissettikleri yapaylık tam olarak yönetmenin amaçladığı şey. filmdeki karakterler aslında yapay insanlar. "ben toplumun üstündeki eğitimli aydın sınıfındanım" edasındaki insanların devasa kibirleriyle sürekli kendilerine yalan söyleyerek kurdukları yapay bir dünyayı görüyoruz. insanların hep "mış gibi" davrandığı dünya.

bence çok güzel anlatılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

2 haftadır izlediğim piyasa filmler :

Bilekesenler : 6.5 (Dumanlı kafayla izlemelik film kategorisinde, loser temalı)

Ekolayzır : 6.3 (Denzılcılar izlesin. )

Galaksi Gardları : 7 ( Film akıyor, karakterler başarılı. İkicisini bekliyoruz)

Snowpircır : 6.3 ( Anime hikayesi gibi film, fantastikıl ama ayakları yere basmıyor filmin. )

Lucy : 7 (Kimse beğenmemiş, ben hariç :D . Limitsiz kopyası bi film bekliyordum, beklentim düşük olduğu için şaşırttı beni.)

Maleficent : 6.8 ( Görselleri çok iyi bir masal, başarılı)

Predestination : 7.2 (Düşünemedi)

Ninja Kaplumbağalar : 7 ( Aksiyonu sağlam sahneleriyle, eğlenceli bir film, kaplumbağa sevenler için bonus Megan Fox. )

As Above So Belove : 7.7 ( Kapalı yerden çıkma mücadelesi sevenler kaçırmasın. İzleyiciyi de atmosfere sokan bir film. Ben baya filme kaptırdım kendimi. Gerdi. )
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

http://forum.paticik.com/thumbnails/e9b/928/39a/314/841/e90/7fd/47d/c04/b48/d6_450xNULL.jpg

izlerken boşaldım

chloe moretz'li duygusal bölümler hariç tabi. o bölümlerde resmen kafamı kesmek istedim sıkıntıdan. ama dayanılabiliyor. ilk yarım saatten sonra film açılıyor.

ben de bugün izledim.

lirik şiir gibi film. çok büyük keyif aldım izlerken. 8/10 çalışır

bu arada dan bilzerian'ın da oyunculuğu iyiymiş çok güzel ölüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...