Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Brimstone 88888888888888888888888888

Vay be, iyi bi film izledim az önce. Dinazordan robottan sıkılanlar için yapılmış filmlerden. Güzel senaryo, on numara anlatım. Atmosferi-müziği alıyor götürüyor sizi western dünyasının bilinmeyen pisliklerine :P ( Filmi izleyecekseniz, sakın trailer'ı izlemeyin, belki de ben bu yüzden beğendim filmi. Süpriz oldu tüm hikaye benim için. )

con snow

Lan rezil ettin bizi !

Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Şu filme baktım 14. kez. Bugün çanakkale zaferi dolayısıyla düşündümde neden bizim böyle filmlerimiz yok :( O devasa gemileri bi canavar şeklinde tasvir eden, 300 spartalı yerine o tamamen yok olan 57. alay olsa güzel olmaz mı? Özgünü geçtim araklama, taklit bir şeyler neden yapmıyoruz.

REİS var!
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

fenn said:

Şu filme baktım 14. kez. Bugün çanakkale zaferi dolayısıyla düşündümde neden bizim böyle filmlerimiz yok :( O devasa gemileri bi canavar şeklinde tasvir eden, 300 spartalı yerine o tamamen yok olan 57. alay olsa güzel olmaz mı? Özgünü geçtim araklama, taklit bir şeyler neden yapmıyoruz.

REİS var!

ciddi ciddi sormamış heralde bu soruyu.

oglum biz islamdan önceki bütün medeniyetleri reddediyoruz. ne komple kopyaladığımız bizans ne de bu topraklarda binlerce yıl ayakta kalan grek mitolojisi.

çanak çömlek bunlar zihniyeti islami türk boylarının anadoluyu skertmesinden beri devam ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

tarihteki en geniş sınırlara sahip türk devletini sorsan sokakta, 100 kişiden 1'i bilse şaşarım. 100 yıl önce adamlar avrupadan çin'e gidip göktürkleri araştırıyor, bizim daha kendi bilimadamlarımız gidip orda çalışma yapmıyor. bu konuda makale yazanların alayı da oturduğu yerden yazıyor. lafa gelince 16 devlet kurduk.

Büyük Türk Ansiklopedisi diye bir şey var bu arada, Bahçelinin bakan olduğu dönemde yazılmış. Ne kadar Türk Tarihiyle alakalı kişi varsa ulaşıp onlardan yazı istemişler, hayatımda okuduğum en boş şeydi sanırım. Ne zorla müslüman yapıldığımızı savunanlara yer vermişler, ne çok tanrıya inanıldığını söyleyenlere yer vermişler bütün kitap cCc iyi ki müslüman olduk ne de güçlü olduk kafasındaydı hatırladığım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Brimstone 88888888888888888888888888

Vay be, iyi bi film izledim az önce. Dinazordan robottan sıkılanlar için yapılmış filmlerden. Güzel senaryo, on numara anlatım. Atmosferi-müziği alıyor götürüyor sizi western dünyasının bilinmeyen pisliklerine :P ( Filmi izleyecekseniz, sakın trailer'ı izlemeyin, belki de ben bu yüzden beğendim filmi. Süpriz oldu tüm hikaye benim için. )

con snow

Lan rezil ettin bizi !

7.4/10
Herifi Mark Wahlberg sanarak izledim ya bütün filmi :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi brimstone tam bir fiyasko ya. keşke xunn izlese de tercüman olsa hislerime, o kadar karman çorman yazık olmuş bir film. ama adamın 2.5 saatine yazık.

neden beğenmedim

anlatıma katkısı olmayan derecede kadına şiddetin gizli erotizmle sunulması, anlatımla alakası olmayan vasat gore sahneler, içi doldurulmayan kötü karakter, western setting olmasıyla konunun alakası olmaması. hani film ne rahatsız edici, ne provoke edici, ne din karşıtı düşündürücü falan. yazık olmuş dekor falan kasmışlar o kadar. hüseyin üzmezin guy pearce'lısı filmi gibi bişey.

çok fazla film izleme vakti olmayanlara tavsiye etmiyorum ama Red gibi benim gibi netten her hafta 2-3 film emikleyen tiplerdenseniz bakabilirsiniz. yeterince cahilseniz beğenebilirsiniz de.zarftır almayınız
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMmE3OWZhZDYtOTBjMi00NDIwLTg1NWMtMjg0NjJmZWM4MjliL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

ludovico einaudi'yi bu filmle tanımıştım, tekrar izledim. puanımı bi puan düşürdüm, yeni puanım 8/10
çok iyi ama hâlâ

Velet ve Combo'nun oyunculuğu çok üst sınıf olmuş (tu)
Çok iyi film sondaki anısına kısmı üzdü :/

8.3/10
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

yani, alternatif bi evren oluşturmuşlar. fena değil. yalnız bi otuzbirci iseniz 7 verirsiniz. sevgiliniz varsa ve uyumluysanız, yarısında çıkarsınız.

7 verdim ben.

benim notum 8,
yalnız 31ci olmaya gerek yok ama yalnız başına böyle sakin sakin izlemelik farklı bi bakış açısı. başı biraz sıkıcı ama sonra akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

razzRaziel said:

http://hdfilmhizmeti.com/wp-content/uploads/2016/09/arrival-izle-e1474227575576.jpg

fena değil, ama tam festival filmi
ohş scifi diye yumulursanız yamulabilirsiniz

Arrival
6/10

6 puanı da sci filme farklı bakış açısı getirdiği için verdim.
Çok sıkıcı, konu hiçbir yerden tutup içine çekmiyor,
nesini beğendiniz anlamadım. bence baya kötü film. Baya hemde

pontipati said:

Nocturnal Animals
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/archive/b/b0/20161014175110!Nocturnal_Animals_Poster.jpg
9.9/10
Geriliyor insan izlerken ama mükemmel bir film.

inanılmaz iyi 9/10,
TF sanat yapmış, oyunculuklar baya iyi, o geçişler ne öyle ya..
yani filmin teknik açıdan geniş incelemesi gibi bişiye rastlayan varsa okuyup tekrar izleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMjA4ODQ3ODkzNV5BMl5BanBnXkFtZTYwOTc4NDI3._V1_UY1200_CR89,0,630,1200_AL_.jpg

güzeldi, sonu şaşırtmadı

Oha lan bunca zaman neden izlememişim ben bu filmi?
Çok çok iyi film hala izlemeyen benim gibiler varsa direk listesinin en tepesine koysun.

9.3/10
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...