Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

@Akhlaur film yine aklıma geldi oyunculuğa yine sinirlendim adjgafs

Filmekiminde gittiğim filmlere büyük beklentiyle gidiyorum. Belki de sevmemem o yüzdendir diyeceğim ama bence değil, filmdeki genel olarak neredeyse bütün oyunculuklar(dolayısıyla sıkıntı yönetmende sanırım) rahatsız edici kategorisindeydi benim için. Geçen sene de ingiliz bi ressamın hayatını anlatan bi film vardı adı mr turner'dı galiba, 20. Dakikada çıkmıştım filmden. Onu da çoğu insan çok beğenmişti. Eğer sen de beğenmiştiysen onu belki direkt baya zıt zevklere sahibizdir film konusunda
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

@Akhlaur film yine aklıma geldi oyunculuğa yine sinirlendim adjgafs

Filmekiminde gittiğim filmlere büyük beklentiyle gidiyorum. Belki de sevmemem o yüzdendir diyeceğim ama bence değil, filmdeki genel olarak neredeyse bütün oyunculuklar(dolayısıyla sıkıntı yönetmende sanırım) rahatsız edici kategorisindeydi benim için. Geçen sene de ingiliz bi ressamın hayatını anlatan bi film vardı adı mr turner'dı galiba, 20. Dakikada çıkmıştım filmden. Onu da çoğu insan çok beğenmişti. Eğer sen de beğenmiştiysen onu belki direkt baya zıt zevklere sahibizdir film konusunda

Henüz mr. turner ı da izlemedim. Grand blaze i izleyeceğim youth u çeken yönetmenin. Ama youth daha başarılı bulunuyormuş sen onu hiç sevmeyebilirsin :).
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

6.5 / 10 veriyorum bu filme. Yeni bitirdim, kesinlikle kötü değil. Herkes izlemeli derim fakat Lost' taki hatunun burda olması 1 puanı götürdü, ayrıca diyaloglar ve oyunculuk çok kötü. Filmin diyalog kısımlarını çıkarsan olay bir film olurmuş ama. Kadını sevmiyorum, ayrıcı bir iticiliği var. Lost dizisindeki yaşadığım tramvalar olabilir.

6.4/10
Sosyal ağlarda paylaş

filmde sadece iki ajan arasındaki dialoglar veya ajanların girdiği dialoglar eğlendirdi. onun dışında tırışkadan bi film. çok cezbeden bi tarafı yok. sanırım diziden uyarlamaymış ben dikkat etmedim arkadaş dedi. dizi tadında film yapmışlar yine baydı yani bi ara

http://images.designntrend.com/data/images/full/61871/the-man-from-u-n-c-l-e.jpg?w=780
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.movieposterdb.com/posters/15_08/2015/2393827/l_2393827_e96ef775.jpg

howl (2015)

vampir filmlerinin aksine kurtadam filmlerini pek sevmem aslında. 2.5 sezon teen wolf seyretmek büyük hataydı sanırım :D neyse film yine de fena değil. korku severler ve lycanthropy meraklıları için iyi bile sayılır aslında. ingiltere yapımı olması da bir artı bence. filmi klişelerden kurtarmamış ama nüanslardaki farklılık bile bir heyecan katıyor.

howl isimli bir korku filminin kurtadam filmi olduğunu söylemek spoiler sayılmaz herhalde...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...