Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Esnaf said:

8/10

abi saldırganlık için söylemiyorum. büyük beklentiyle izledim ama şu filme 8 vermek için gerçekten bilgisayarı sadece iett otobüs saatleri için falan kullanmak gerekiyor. sistem güvenliği öyle olmaz bikbikbk demeyeceğim ama çooook fazla make-believe ve plothole var.

ciddi hekır filmi buldum, hem de holivut dışı, kesin bu kadar sükse yaptıysa iyidir diyenler iki kere düşünsün, vaktiniz kısıtlıysa pas geçin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende inanamadim lan dedim ne oluyor sonra wikisine baktim hakli ciktim.

2 bucuk saat tek cekim..

Yani helal olsun kameremana ve oyunculara.

Biride turk oyunculardan ama arka planda hafif.

Edit

The film is shot in one single long take by Sturla Brandth Grøvlen from about 4:30 to 7:00 in the Kreuzberg and Mitte neighborhoods.[7][8] Director Sebastian Schipper completed the filming in three attempts.[9] The script consisted of twelve pages, with most of the dialogue being improvised
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

ilk değil bu olay.
bolivya filmi vardı la casa muda diye. o da baştan sonra long shottı.
izlerken ya siktiriyin gidin olmaz böyle şey demiştim.

https://en.m.wikipedia.org/w/index.php?title=One_shot_(film)&redirect=no

Suradan gorecegin gibi tam degil o. Sayfada victoria gibi olan true long shotlar gorunuyor bu arada.

Edit:link
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fe/Victoria_%282015_film%29_POSTER.jpg

Iyi film.

Tek cekim bastan sona (tu)

Film boyunca lan bi yerde hata yaparlar diye izledim. Arabada falan gözüm hep dikiz aynasındaydı hatta kameramanı görür müyüm diye ama hiç hata göremedim ya sdf. Kameraman baya iyiydi. Fakat film evde izlemek için fazla uzun, bitince iyi ki sinemada izlemişim demiştim. Evde olsa kırk kere durdurup mutfağa girmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...