Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Oyun akıcı, farklı, güzel yanları çok. Fakat evet biraz fazla hardcore geldi benim içinde. Zor olsun oyun, skill check olsun, ama raid attunement guide görünce benim için sıkıntılı olacağını anladım. Birde arkadaşlardan oynayanda olmadığından benim için sonu erken oldu. Daha sonra Free to play olursa girer arada takılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Silver run yapmak için Pug bile bulamıyorsun oyunda.
Zone chat boş,Trade chat boş,guild chat boşş..
Gerçi guildten çıktım..
Bir pug 1 saatte anca buluyorsun.
Bu kadar yardımlaşmanın olmadığı başka bir MMO görmedim ..

Oyuna başlayan kaç kişiydi?
Devam eden kaç kişi ?
Böyle bir açıklama gören duyan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

işte wow a falan laf atıyoruz ama okadar casual oyuncunun yaratıgı volume sayesinde zonelar cok canlı oluyor. ya yarım saat boyunca ana sehirde chatte yazı gecmedigi falan oluyordu wildstarda. guild bulamadım ya 2 gun boyunca. ve sordugum sey basit beraber pvp pve yapan casual guild sordum. pvp icin adam alayım 4 5 kisi gireyim dedim. 1 saat icinde bir kişi bile "inv" bile yazmadı. e bu da oyuna motivasyonu hayvan gibi dusuruyo. zaten grup kurup girdin cogu sey yapılamıyo bi de.

amacı "vanilla wow" olmak olan bir oyun icin basarılı bir oyun. ama gunumuz sartlarında görece kucuk bir kesime hitap edicek bi oyun wildstar. plat ı aldım aktive ettim bi daha oyuna girmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya güncelleme yapayım.

Baştan beri hazak serverında olan Coexist 30civarı attunament olmuş raid takımıyla 3haftadır genetic archive yapıyoruz . Bayram ve ramazan dolayısıyla anca bayram sonu 20 kişi fullendiği için progress o zaman başlamış oldu.

Bunun dışında arkadan gelen raid attunement hazırlanan arkadaşlar var. Elimizden geldiğince çoğu kişiyle silver run yapıyoruz.

Geneticarchive alt kat tüm mini bosslar temizlendi,

Experiment X-89, Kuralak the Defiler ve Phagetech Prototypes Kesildi

Bossun havada kalma bugı yüzünden daha kolay olan Phage Maw henüz kesikmedi ama fixlendiyse bu hafta kesicez.

Oyunun raidleri çok zevkli, vanilla wowdaki o hazzı alıyorsunuz. Saatlerce deneme üzerine kesilen boss gibisi yok.

http://www.guildcoexist.com
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay geçmeden oyun almayacaksın nedir abi?

hangi oyun 6 ay dayandı Patiye şu son 5 senedir.

mmorpg ye veriyorsun 60-70 TL , oynuosun 1 ay bırakıyorsun oyun patlamış oluyor

single player oyun çıkıyor alıyorsun 60-70 TL Ye, 15 saat oynuosun bitiyor , sorun yok.

yani ne olacak 1 ayda patlasa. Herkes eski UO, WOW, DAOC vs. gibi yıllarca oynayacak oyun bekliyor da artık unutun onu dünya değişti, biz değiştik.

Wow'un expansionı gelir hepimiz levellarız, dungeon yaparız belki 1 raid, sonra bırakılır yine.

sonra başka bir oyunun betası çıkar hype olur, gireriz 1 ay oynar onu da bırakırız. Bundan daha ileriye gideceğini sanmıyorum mmorpg genresının, (en azından pati tayfası için)

Ben kişisel olarak bir mmorpg ye başladığımda kaptırıyorum , gayet hoşuma gidiyor, forumlarına girip bakıyorum işteyken. Hype da yaratıyorum. Eve gidip oyuna giriyorum yatana kadar oynuorum vs. ama hayatımda bir gelişme bir değişiklik bişey olduğu zaman oyundan bir süre uzaklaşınca tekrar toparlayamıyorum soğuyorum.

Wildstar oynarken büyük bir iş mülakatı olayı çıktı. 2-3 hafta iptal oldum ona hazırlan gir derken geri dönemedim bir daha. Geçen sene deli gibi Darkfall oynuoruduk 20-30 kişi, sürekli herkes onlinedı. çat gezi olayları başladı gündem değişti, herkes geziye gitti derken 2 hafta geçti, bi daha da toplanamadık.
Final Fantasy 14 oynuordum aşırı hoşuma gitti, dungeonları boss fightları , konusu , class sistemi vs. sonra şirketteki müzik grubumla yarışmaya katılacaktık, onun provaları vs. derken yine 2-3 hafta hiç oyuna giremedim, geldiimde yine oyundan soğumuştum bir daha giremedim.

Ama bu saydığım oyunların hiç birine de patladı, kötü oyun demiyorum. Bu oyunlar insanlarla güzelleşene oyunlar, birileri bi şekilde girmeyince sen de girmiyorsun ve bitiyor. Ona göre de beklentimi önceden ayaralıyorum her mmorpg ye başladıında.

o yüzden öyle 6 ay vs. beklemeyin, ilginizi çekiyorsa alın oynayın. Yoksa baya bir şey kaçırırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

neyin kafasını yaşıyorsunuz ya, oyunun patladığı falan yok. paticikte oynayan adamlar yazmayı bıraktı diye oyun mu patlar.

Mortis said:

6 ay geçmeden oyun almayacaksın nedir abi?

hangi oyun 6 ay dayandı Patiye şu son 5 senedir.

mmorpg ye veriyorsun 60-70 TL , oynuosun 1 ay bırakıyorsun oyun patlamış oluyor

single player oyun çıkıyor alıyorsun 60-70 TL Ye, 15 saat oynuosun bitiyor , sorun yok.

yani ne olacak 1 ayda patlasa. Herkes eski UO, WOW, DAOC vs. gibi yıllarca oynayacak oyun bekliyor da artık unutun onu dünya değişti, biz değiştik.

Wow'un expansionı gelir hepimiz levellarız, dungeon yaparız belki 1 raid, sonra bırakılır yine.

sonra başka bir oyunun betası çıkar hype olur, gireriz 1 ay oynar onu da bırakırız. Bundan daha ileriye gideceğini sanmıyorum mmorpg genresının, (en azından pati tayfası için)

Ben kişisel olarak bir mmorpg ye başladığımda kaptırıyorum , gayet hoşuma gidiyor, forumlarına girip bakıyorum işteyken. Hype da yaratıyorum. Eve gidip oyuna giriyorum yatana kadar oynuorum vs. ama hayatımda bir gelişme bir değişiklik bişey olduğu zaman oyundan bir süre uzaklaşınca tekrar toparlayamıyorum soğuyorum.

Wildstar oynarken büyük bir iş mülakatı olayı çıktı. 2-3 hafta iptal oldum ona hazırlan gir derken geri dönemedim bir daha. Geçen sene deli gibi Darkfall oynuoruduk 20-30 kişi, sürekli herkes onlinedı. çat gezi olayları başladı gündem değişti, herkes geziye gitti derken 2 hafta geçti, bi daha da toplanamadık.
Final Fantasy 14 oynuordum aşırı hoşuma gitti, dungeonları boss fightları , konusu , class sistemi vs. sonra şirketteki müzik grubumla yarışmaya katılacaktık, onun provaları vs. derken yine 2-3 hafta hiç oyuna giremedim, geldiimde yine oyundan soğumuştum bir daha giremedim.

Ama bu saydığım oyunların hiç birine de patladı, kötü oyun demiyorum. Bu oyunlar insanlarla güzelleşene oyunlar, birileri bi şekilde girmeyince sen de girmiyorsun ve bitiyor. Ona göre de beklentimi önceden ayaralıyorum her mmorpg ye başladıında.

o yüzden öyle 6 ay vs. beklemeyin, ilginizi çekiyorsa alın oynayın. Yoksa baya bir şey kaçırırsınız.

this this
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...