Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

senin benimle problemin nedir anlayabilmiş değilim. sürekli oynadığım her oyunla ilgili bir yorum yaptığımda, ya oynamayı bilmiyor oluyorum yada birşeyler sallıyor oluyorum senin gözünde. bu durumdan baya rahatsızım ve yöneticilere şikayetimi bildirdim. umarım cezanı alırsın hakettiğin şekilde.
gündem bölümünde yada futbolda yazdığım birşeyden dolayı kuyruk acınmı var anlayabilmiş değilim.
git ve kalitesiz oyunlarını oynamaya devam et ve bizi rahat bırak...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
serverlar diye bi kavram yok artık. pvp/pve diye ayrıldı. Herkes pve de.
pve seviyorsan, ingilizce sorunu yoksa fena değil. Fakat devler çok yavaş çalışıyor. Hani eğlencelik istiyorsan yine oynanır. Farklı bir pve si var. Her ne kadar "kırmızı alanlardan kaç" diye basite indirebilsende, single player tadında eğlenceli.

Ben pvp ağırlıklı oynamayı sevdiğimden oynamıyorum. Zaten bu devlere güvenilmez. Hani f2p bile olsa oyun, ciddi anlamda bi elden geçmesi gerekir (amp ve skill çeşitliği vs.)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Creed hikayesi vardıya mesela, o zmn muhtemelen onuda kaldıracaklar aylık ödemeyide kaldıracaklar, birde %50 indirim yaparlar şu anki satış fiyatlarına. Belki o zaman çekerler hem bırakanları hem de denememiş mmo sevenleri.

Muhtemelen devam etsem aylık o creed miktarındaki oyun parasını tamamlayamayacağım için bana creedin bir faydası olmayacaktı. 3 ayda 1 aylık creedi ancak tamamlardım.

yanlız ne beleşçiymişim, onca sene wow için para verdim, demek ki olmayınca olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...