Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

gear craft olması iyi ben dun 50 olduktan sonra guilde girdim bi tane healler misin dediler 1 parca insight gear i yoktu ustumde 30 dakikada full level 50 itemı craftladım silah aldım adventure a girdim. o yuzden elinde bi tane gear craft olması iyi. onun dısında para yapmanın bi olayı yok. isine yaramayan matları sat. yaptıgın itemları kır. runearı sat seklinde kasılıyo para. biraz al sat da yaptım ama onun dısında sadece bunu yaparak credd aldım bile ilk ay bitmeden.

level 50 altındaki itemlardan yapıp satarak cok bi kar etmeyi bekleme bi de. anca 50 olup dailylerden gelen pointlerle craft recipe alıcan ozaman para yaparsın craftla
Sosyal ağlarda paylaş

oo süper adamlar güvenli yapın accountlarınızı cieğrimizi yiin die ne güzel bonuslar veriolar.

ya ben açıkcası şu an oynamamının nedeni tamamen Divinity: Original Sins oynamam sereglinle. HEr gece eve erken dönemiom, dönünce de onu oynuorum. Tabi ben girmeyince, bingildak da taşınma telaşına girmeyince, kaan da girmio, kaan girmeyince o girmi obu girmi oderken bi anda ekmek. Zaten oyuna girpi guild rostera bakıp hiç kimseyi online görmemek baya bir üzücü oluyor.

neyse bitiyor az kaldı divinity, gelirim . Bir de haftasoun falan gün içersinde (gece değil) bu level 35 dungeonı yapalım diosanız söyleyin o zaman da gelirim.
Sosyal ağlarda paylaş

level 50 oldunuz di mi siz

abi şöyle
açıckası bi tane guilde girip oynamaya başla

biz de 50 olunca oraya falan gelelim, öle über hardcore olmayan.

biz de zaten bingildakla öle bişey yapmayı planlioduk

yani sonuçta biz kendi aramızda hep dungeno yaparız. ama raid maid olur bişey olur akarız guildle.

ama tabi yoklama alan, haftada 3-4 raid apan guild çok hardcore
Sosyal ağlarda paylaş

50'den sonrası kolay ya.

Veteran War of the Wilds ÇOK kolay. Sayı saymayı ve chati okumayı bilen her grupla gold yapılıyor.

Bunu spamlerken, Grimvault World Story, sonrasında da Blighthaven yapınca Vet Dungeon için gearin hazır oluyor.

Elder Gem'i de 3 günde capledim ben, RAHATÇA.
Veteran WotW Gold reward haftalık cap'in %8'ini falan verior.

Crimson Badlands'da daily yapınca zaten rahatça doluyor.

Ama raid işi yalan tabi :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...