Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Haftaya salı ön elemelerle international başlıyor, gelmiş geçmiş bütün dota 2 turnuvalarının toplamından daha büyük ödül havuzu :).
2 yeni izleme seçeneği var: Biri yeni başlayanlara yönelik; oyunu bilmeyenler anlasın diye ne olup bittiğini. Diğeri de aynı anda oynanan maçlarda olup bitenleri kaçırmamak için eşzamanlı canlı yayın.
Sosyal ağlarda paylaş

HYPE HYPE HYPE
EG'den beklentilerim büyük c9 da iyi gidiyodu bi ara ama bakalım son durumları nasıl olucak full surpriz herifler zaten ig dk newbee falan söylemeye gerek yok alliance da iyi gibi ama navi sıçışlardaydı çinliler ağır basıyo bu turnuvada ama bakalım hayırlısı para ödülü o kadar çok ki bu takımları daha mı motive edicek yoksa pressure altında dağılıp gidicekler mi görücez
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ne yazıcaktı adamlar zaten türkçe oynamak ayrı fail sfdsfs yıllarca alıştığın terimlerin türkçesini görünce çok komik geliyor

hatırladığım kadarıyla brutallik ile ilgili bir haykırış yok dotada.

bi de yardırmanın ingilizcesi ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

benim dota çıktığında steamim türkeydi o günden beri de türkçe kaldı. hiç yadırgamadım.
her gören dalga geçiyo türkçe mi oynanır löğül diye. çok garip geliyosunuz olum.

yok alışmışmış bilmemne ingilizceye arkadaş black king bara, siyah kral asası demiyoruz lan bi arada yardırıyor işte falan fasf
Sosyal ağlarda paylaş

daha özenli bi çeviri olmalıydı. skillerin bazılarında yardımcı olsa da türkçe anlatım genel olarak devrik cümleler kurulmuş.ingilizce anlatılsa belki daha rahat anlaşılcak.Zaten tamamen türkçe değil,belirli updatelerle türkçeleşiyor sanırım yeni item ya da herolar. belki dota'nın ilk çeviri database'ini kullanıyor da olabilirler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...