Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

MMR da 3 tane adam geldi DK diye sözde takımlar. daha 8. dakika benim arkadaşımla 2 kill almamıza rağmen feedlemeleri sebebiyle 5-2 oldu oyun.sonra yine sonra yine 15. dakikada 11-3 dü. efsane bir şekilde 3 kişi alsak da biz ikimiz bu 3 habire feedledi ve 18-5 gibi 23. dakikada falan bir skora geldi. karşıdafaceless vardı iyice feedlendi. 30. dakika artık yine feedleyince bunlar ben leave ledim. dayanılacak gibi değildi. ama leaveledim diye low priority ye düşmüşüm. adalet mi bu yahu dleiricem.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna tanımadığın adamlarla girmeye niyetleniyorsan gayet normal bişi olm bu niye sinirleniyorsunuz bu kadar. yolda hüeebele hebele diye gezen adam akşam senin oyununa geliyor işte her dota oynayan adamı iq su yüksek, beceri sahibi ve sabırlı insanlar falan mı sanıyorsunuz :D

http://dotabuff.com/matches/761060990

al bak storm daha ilk wave esnasında bir kere öldü doğdu anında tp attı bir daha öldü. biliyoduk böyle olacağını bile bile girdik işte gördük tersten. ben kendime kızıyorum her seferinde niye 5 kişi olmadan dota oynuyorum acaba diye, hep benim aptal kafam başka bir şey değil.

al bu da 2. örnek 2 gün öncesinden

http://dotabuff.com/matches/759075404

very high bracket :D bizim takımın picklerine bak abi ve inanılmaz biçimde 1 gram safe hareket yok sürekli mal gibi üstlerine üstlerine gittiler karşı takımın anasını bellediler oyunun. kabahatli kim? yine ben tabiki. bu oyuna single girilmez abicim. giriyorsak da böyle olunca ağlamamak lazım işte ama insan bi yerde bunları döküp rahatlamak istiyor tabi :D

very high olm very high asdafds
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda kötü oynayan her zaman olacak, 10 kişi rasgele oyuna giriyor.

Bunların içinde hastası da var, uykusuz olanı da var, alkollü olanı da var, ne biliyim morali başka bi şeye bozulmuş kafa dağıtmaya gireni de var, alışık olmadığı hero pickleyen de var, hesabını küçük kardeşine veren de var, varoğlu var. Bu tür şeylerin 2 oyundan birinde denk gelmesi olağan bence. Bilerek feed'leyen, takımı sabote edenleri ayrı tutuyorum onlar da var, ama bu kadar sık değil.

Aynı şey benim için de geçerli uykusuz olduğum zaman, kafam başka yerde olduğu zaman normalden kötü oynuyorum. Bilerek feed'lemeyen, özellikle takımından bir sorry'i esirgemeyen herkese tahammülüm var.
Sosyal ağlarda paylaş

dün pa aldı tipin biri, sadece mid kasabiliyorum diyip invokerı lane gönderdi.dakika 15te karşısındaki tinker bot yaptı, laneleri gangledi miss yok.bütün kuleler indi, 20. dk falan adamda dagon, bloodstone, bot, dagger.

pa inatla ben orta lanei kaybetmedim, siz noobsunuz, bot 11. dkda yapılıyo çok zor değil diye başladı.delircektim gece gece.pa nın itemlar da pt ve bf

edit: ha bi de 4-5 miydi neydi, en iyi skor bende siz noobsunuz dedi, orda nefret ettim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hayır artık kimse tank almıyor diye tank alıyorum yada supoort yoksa support alıp oynuyorum ama yok yani. e hep 5 olmuyor ki abi akşam bi 2 maç atıp çıkayım diyorum ama ona bile izin vermiyorlar. Low Priority de 3 maç yaptım şu anda. orası daha berbat zaten. 3 tane kaldı bitsin artık ama feeder larla oynarken ragequit yapmıycam bir daha artık. onu öğrendim sadece adamlar mmr da oynuyor o kadar feedlemelerine rağmen ben kaldım Lp ye ya.
Sosyal ağlarda paylaş

item calmanın, inadına feedlemenin, 4 5k üstü olup hala 0 map awarness takılmanın, ward dikmeyi bilmemenin uykusuzlukla
sevgilimle kavga ettimle falan alakası yok sry

uykusuz olursan en fazla stun falan kaçırır actiona geç gelirsin

normal çalışan bir sistemde 4.5 5k sonrasında gayet stressiz ve düzgün maçlar atman gerekiyor kaybetsen bile
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

item calmanın, inadına feedlemenin, 4 5k üstü olup hala 0 map awarness takılmanın, ward dikmeyi bilmemenin uykusuzlukla
sevgilimle kavga ettimle falan alakası yok sry

uykusuz olursan en fazla stun falan kaçırır actiona geç gelirsin

normal çalışan bir sistemde 4.5 5k sonrasında gayet stressiz ve düzgün maçlar atman gerekiyor kaybetsen bile

ben 3,5'la 4k arasında bile net fark görüyorum. MMR illa skill'i ölçmüyor tabi ki, daha yüksek mmr'lı diye daha iyi oyuncu olacak hali yok. Ancak 500 mmr'da gözle görülür bir fark oluyor oynanan oyunda.

Bilerek feed'lemek, haraslamak vs yetenekle alakalı değil, karakterle alakalı.

Hangi sistemle bir oyuncunun kapris yapıp madem gelmediniz ben afk farm deyip ormana gitmesini engelleyebilirsin? Bu skill'le ya da mmr'la alakalı değil. Anca belki her maçın gözlemcisi olsa o karar verebilir.
Mesela kimi zaman adam kızıp farm yapar push'lamak yerine, kimi zaman da adamın farm yapması gerekiyodur takımın kalanı hadi push'layalım diye harass'lar, bu ne böle kaç dk farm yapacan vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...