Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Sinowhatrecup said:

Dünyada hangi takım bazlı oyunda zorunlu kadro var? Çok saçma bir uygulama. Neymiş, biz davetiyeyi gönderdiğimiz kişilerin turnuvaya katılmasını onaylıyoruz.
Ne kadar kendine dikkat edersen et her zaman ihtimal var. Valve yedek oyunculara izin vermeli bundan sonra ki seneye. Böylece saçma dram olayları yaşanmaz.

bir kere valve'ın yaklaşımı takım bazlı değil, takımda oynayan oyunculara davetiye yollanıyor. Katılıp katılmamak bireylere bırakılan bir tercih. Aynı şekilde, kazanılan ödüller her bir oyuncunun ayrı ayrı banka hesabına yatırılıyor.

Oyuncu değişikliğine izin verilmiyor değil, eg'de fear sakatlanınca yerine başkasının gelmesine izin verdiler. Valve'ın bence yanlış olan uygulaması katı bir tarih koyması, yani turnuvaya 1 hafta kala dahi oyuncu değişikliği olması mümkün olmalı bence.

Era'nın olayında ise, Era mail atıyor valve'a, Fnatic beni takımdan atıp yerime başkasını sokmak istiyor. Oysa doktorumun dediğine göre ben TI4'de oynayabilirim, böyle bir hakları yok di mi diye soruyor. Valve'da cevap olarak sağlık durumun elverdiği sürece ancak senle gelebilirler diyor turnuvaya. Yani oyuncuyu koruyan bir tutumları var.

Ondan sonra fnatic biz era'yla anlaştık ona da ödülden pay vereceğiz, xcalibur oynasın falan diyor ama artık iş işten geçmiş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fatality hariç 10 yıl önce insanlar turnuvalardan paralarını alamıyorlardı. bir degil iki degil baya bir örneği var mlg de bunun belgeseli bile vardı bir saatlik. o yüzden bu kazançları oyunculara direk yollaması takıma-markayı olayın dışında tutmaları güzel cidden.

tecrübe edilmiş seneye yenilerler bu konudaki kuralı
Sosyal ağlarda paylaş

hay anasını ya
son karta kalmıştım compenduim için
şu abuk subuk buglı kartlar var ya zor çıkan
15 pack falan açtım işte 1 tane çıktı sonunda
offering yaptım yanlışlıkla

offering yapıcağım kartları da compendium a basmışım
hatta offering e 1 2 packta atmışım

of

xaxaxaax
Sosyal ağlarda paylaş

update geldi
hahah jew gabe 10yıl önceki oyunda beleş olan boktan weather rain effect için 120 lvl compendium istiyordu başta

patch gelir gelmez ağır dram dönmeye başlayınca vazgeçtiler lksdghslghsdgh

chat smileyları güzel olmuş ama muteluyum kullanamadım xaxaxax

bu da bombacı
http://i.imgur.com/od6kn4d.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...