Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

dün pub girdim misal
ben hariç herkes 10 20 win

gelen tehlikenin farkında mısınız :P

e tabii ki öyle olacak

yeto valve mmr reset hakkı vermezse böyle olur.

insanlar saçma sapan olan mmrini +25 -25 üzerinden yükseltme işkencesine katlanmadan sıfırdan hesap açıp yüksek mmr ile başlıyorlar.

tabi 5-5.2k taze mmr hesapları 30-50keyden gidiyor veya 100tl filan nakit paraya. buna kasanlarda var.

MM sistemi win rateyi %50de tutmaya yönelikken neredeyse sabit +-25 mmr rakamı ile neyi yükseltebilirsin. anca takımına gelen mallar yüzünden düşürür durursun. cidden embesillik şu.

bende bıraktım benim 1.5k oyunluk 170 level hesabı yeni hesap açtım, 30 win olarak takılıyorum şuan. henüz mmr hesaplatacak levele ulaşmadı ama bazen 5k+ mmrı olanlarla aynı oyuna atıyor, main hesabımdaki oyunlara göre baya baya zevkli geçiyor publar.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

abi hayır artık kimse tank almıyor diye tank alıyorum yada supoort yoksa support alıp oynuyorum ama yok yani. e hep 5 olmuyor ki abi akşam bi 2 maç atıp çıkayım diyorum ama ona bile izin vermiyorlar. Low Priority de 3 maç yaptım şu anda. orası daha berbat zaten. 3 tane kaldı bitsin artık ama feeder larla oynarken ragequit yapmıycam bir daha artık. onu öğrendim sadece adamlar mmr da oynuyor o kadar feedlemelerine rağmen ben kaldım Lp ye ya.

"tank"
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Flassh said:

dün pub girdim misal
ben hariç herkes 10 20 win

gelen tehlikenin farkında mısınız :P

e tabii ki öyle olacak

yeto valve mmr reset hakkı vermezse böyle olur.

insanlar saçma sapan olan mmrini +25 -25 üzerinden yükseltme işkencesine katlanmadan sıfırdan hesap açıp yüksek mmr ile başlıyorlar.

tabi 5-5.2k taze mmr hesapları 30-50keyden gidiyor veya 100tl filan nakit paraya. buna kasanlarda var.

MM sistemi win rateyi %50de tutmaya yönelikken neredeyse sabit +-25 mmr rakamı ile neyi yükseltebilirsin. anca takımına gelen mallar yüzünden düşürür durursun. cidden embesillik şu.

bende bıraktım benim 1.5k oyunluk 170 level hesabı yeni hesap açtım, 30 win olarak takılıyorum şuan. henüz mmr hesaplatacak levele ulaşmadı ama bazen 5k+ mmrı olanlarla aynı oyuna atıyor, main hesabımdaki oyunlara göre baya baya zevkli geçiyor publar.

şunu ben de yapmak istiyorum da steam hesabımda çok oyun var kıyamıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...