Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow'da zevk aldığınız şeyler

nienna

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
dün bu topic yüzünden ne kadar wow videosu varsa, ne kadar lore varsa, ne kadar vanilla/alpha footage varsa ve tüm eski drakedog videolarını seyrettim ve şuan wod download oluyor. herşeyi silmiştim karakter account vs.. ama dayanamadım

Herkesin şu listeyi okumasını tavsiye ederim:

Some things you didn't know about WoW

en son wotlk oynamıştım, sadece leveling yapıp cata da bırakmıştım çok şey kaybettim sizce. Lore olarak biliyorum fakat raid-zones vs olarak soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

dün bu topic yüzünden ne kadar wow videosu varsa, ne kadar lore varsa, ne kadar vanilla/alpha footage varsa ve tüm eski drakedog videolarını seyrettim ve şuan wod download oluyor. herşeyi silmiştim karakter account vs.. ama dayanamadım

Herkesin şu listeyi okumasını tavsiye ederim:

Some things you didn't know about WoW

en son wotlk oynamıştım, sadece leveling yapıp cata da bırakmıştım çok şey kaybettim sizce. Lore olarak biliyorum fakat raid-zones vs olarak soruyorum

yeminlen aklima WoD alsam mi diye gecirdi bu yazi
tehlikeli ak
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

-There was a period in TBC when Orcs had bugged shoulder size (2x smaller), and worst of all, it took Blizzard 2-3 months to fix it.

şunu hatırlıyorum ya hahaha

Bug degildi o bilerek kucultmuslerdi, sikayet gelince tekrar buyuttuler. Ben sırf shoulder buyuk diye Orc acmıs olabilirim. Sonradan o fantezim gecti ama yine de iyi ki orc acmısım.
Sosyal ağlarda paylaş

aylardan sonra wow'um geldi dönücem de, şu setler hala kullanılabilir durumda mı? craft ya da ah'de bulunabiliyor mu?

bi de 1-90 exp nerflendi mi?

http://wowimg.zamimg.com/images/transmogsets/big/1520.jpg

http://wowimg.zamimg.com/images/transmogsets/big/1519.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

okumayin arkadaslar linkteki yaziyi, rahat 1 saatimi caldi videolarla, bi de wowa baslatti wine kurdurdu

pls no

ben o işin kökten çözümünü yaptım

komple battle.net hesabını sattım

d3

wow

sc2

heartstone

hepsinden tek kalemde kurtuldum, notebook gitsin dota2 ve cs:go da biticek, oh mis olucak sonra hayat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...