Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fargo (2014) - FX

moriarty

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

acaba lester asansörden kaçmasa, cesetleri taşımaya yardım etse malvo onu öldürmeye çalışır mıydı? malvo çok garip çünkü ne tepki vereceğini tahmin edemiyorsun ahah. asansörde lester'ı da vurabilirdi. paradan vazgeçti o anda. nasıl bir adam abi bu ahah.

anladı lester olmadığını, ondan öldürdü hatunu. zaten arabaya uzun uzun baktı orası da kıllandırdı beni. lester'ın öyle taşaklı hareket etmesi de hoşuna gitti bence. alıp gidecek lester''ı yanına yaver edecek.

Sosyal ağlarda paylaş

dediğin gibiyse harbiden çok iyi. ben de o ihtimali düşündüm ama değildir herhalde dedim kapişon kapalıydı falan.

lester'ın yaverlik şansı şu an için yok ahah malvo totosunu çizecek onun. ama bana da senaryo o yönde gider gibi geliyor. malum şimdi FBI elemanları da geldi ikisinin de başı belada. muhteşem bi ortaklık olabilir ahah.

diziyi izlerken komedi dizisi izler kadar gülüyorum bazen. çok iyi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

dediğin gibiyse harbiden çok iyi. ben de o ihtimali düşündüm ama değildir herhalde dedim kapişon kapalıydı falan.

lester'ın yaverlik şansı şu an için yok ahah malvo totosunu çizecek onun. ama bana da senaryo o yönde gider gibi geliyor. malum şimdi FBI elemanları da geldi ikisinin de başı belada. muhteşem bi ortaklık olabilir ahah.

diziyi izlerken komedi dizisi izler kadar gülüyorum bazen. çok iyi ya.

Bence tam tersi, adam ters köşelerle işi götürebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...