Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fargo (2014) - FX

moriarty

Öne çıkan mesajlar

izledigim tum film dizi vs icindeki evil karakterler icinde ilk 3 e oynar cok rahat malvo. pure evil herif muhtesem.

yes or no ! net.

birde tam icimden malvo seytanin vucut bulmus dunyada gezen halimi cikacak derken, cennet bahcesinde yedigim elmadan sonra en lezzetli turta demesin mi :)

lan dedim.

bu yilin ikinci bombasi true dedectives'den sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

kanuni

şeytan şeysi hiç aklıma gelmemişti. elemanı yoldan çıkarması, bildiğin başarılı ama kötü bir adama dönüştürmesi falan.

muhtemelen dizinin sonunda fbi ve hatun polis enseleyecek lester'ı. malvo kaçacak bir şekilde. kaçarken de lester "senin yüzünden falan derse, "hepsini yapmayı sen seçtin ben hiç bir şey yapmadım" diye gülerek gider falan. bildiğin insanı kandıran şeytan hikayesi çıkar ortaya mecaz olarak olsa da.

Sosyal ağlarda paylaş

malvo fan boi.

birde kafedeki muhabbet 79 daki katliami malvonun uzerine birakti gibi ki malvoda red etmedi zaten bulunmustum gencken dedi.

adam zaten bir bolumde de yirtici olarak gordugunu belirtti kendini. lesterin evini alan adam ve cocuklarina anlattigi hikaye inanilmaz kotu.

saf kotuluk muhtesem yani.. daha otesini gormedim, yasadigi her saniye tanistigi her kisilige bir kotulugu yapiyor hic cekinmeden.

kendince iyilik yaptigi tek kiside lester zaten. esinide oldururken bence biliyordu esi oldugunu lesterin gene bokun icinde birakti lesteri. ikinci kez esi oldu cunku :) sigarayida yakti hadi simdi gor ebeninkini dedi gitti :D

tabii birakmaz herhalde pesini artik lesterin.

@ahmed

abi seytandan daha kotu bir sey yaratilamadigi icin gunumuze kadar, bence bilerek o anlami malvoya yuklediler. cunku malvonun gecmisi var bir cok kiside taniyor yani is verenleri vs. adam katil bildigin. ama para vs icin degil zevk aliyor olaydan bence. lesterin icine girdi orasi kesin esini oldurttu o derece, tum suclari abisine yukledi falan. lester salagi celallendi bir halt sandi kendinide yani o adama bulasmiycan iste. hatta yanilmiyorsam malvonun elinde lesterle yapmis oldugu karimi oldurdum vs diye telefon kaydi da var bir ara dinlemisti.

Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

arcane said:

yalnız kumral küt saçlı malvo daha iyiydi ya. böyle 50 yaşında psikopat bi çocuk gibi duruyodu sdfds. şimdi bakıyorsun bilibop la bu diyorsun.

abi doktorken dedigin gibide o tuylu kar montunu giyince ya da yakalari kaldirinca direk gene akbaba pezevenk :)

abi o montun bilerek öyle seçilmiş olması şahane. adam tam akbaba hakikaten
Sosyal ağlarda paylaş

ekşisözlük said:

bi bitmedi amk yalandan millete dizi içinde evrim teorisini yedirme dangolozluğu

--- spoiler ---
-insan gözü renkler içinde neden en çok yeşilin tonlarını ayırt eder, gibi bir şeydi.

-yırtıcılar yüzünden.

-önceden maymunduk, değil mi? ve ormanda her şey yeşildir.

--- spoiler ---

yav he . bitin artık.

ya ahaha gerizekalı. türkçe izliyo olmasına şaşırmadım
Sosyal ağlarda paylaş

final

beni pek tatmin etmedi malvonun ölümü ancak lesterın sahnesi çok başarılıydı.

daha öncede arcane demişti sanırım hakkatende dediği gibi komedi olmamasına rağmen dizi en karanlık sahnesinde bile seyirciye komedi filmi izliyormuş hissi veriyor.o açıdan gerçekten çok başarılı ve farklı bi dizi oldu bu benim için.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...