Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fargo (2014) - FX

moriarty

Öne çıkan mesajlar

knox said:

final

gus, silahsiz ve yarali bir adami vurup oldurerek pacayi nasil kurtardi ona pek anlam veremedim. yok oyle bi hukuk sistemi falan.

kesinlikle, acayip takıldım. Saçma bir şekilde bağlayacaklardır sandım, yalandan eline silah tutuşturma falan.
O kadar bariz ki, sonunda anlamsız bir şekilde özellikle yaptıklarına karar verdim.

Oldukça iyiydi son bölüm. Kara mizahla eğlendirdi. Hemen herkesin sıkılmadan izleyebileceği bir sezon genel itibariyle. Sıkıcı, uyduruk bölüm yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

ekşisözlük said:

bi bitmedi amk yalandan millete dizi içinde evrim teorisini yedirme dangolozluğu

--- spoiler ---
-insan gözü renkler içinde neden en çok yeşilin tonlarını ayırt eder, gibi bir şeydi.

-yırtıcılar yüzünden.

-önceden maymunduk, değil mi? ve ormanda her şey yeşildir.

--- spoiler ---

yav he . bitin artık.

ya ahaha gerizekalı. türkçe izliyo olmasına şaşırmadım

ahahha ortamlarda bu diziyi evrimi göstermek için çekmişler diye anlatıyodur bide sktimini ışidcisi sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

hayalimdeki son değildi hiç ama olsun. bence daha ihtişamlı birşeyler olabilirdi.

gerçek hikaye gerçek hikaye diye gözümüze soktukları için tahmin ediliyordu sonu da belki birazcık farklı olabilirdi hakikaten.

finalle ilgili izlemediysen okuma

lester ne kadar ruh hastası olsa da, onu bu psikolojiye doğru yönelten etkenleri düşününce bence hayatta kalması güzel olabilirdi. tabii gerçekten bu olay yaşanmışsa çok saçma bir talep oluyor bu da hfasfh

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ethan Coen revealed the truth behind the 'true story' in the introduction to Fargo's published screenplay, the closing sentence of which read: " aims to be both homey and exotic, and pretends to be true."
The closest Fargo's plotline ever got to real life was in 2001, when an office worker from Tokyo named Takako Konishi was found dead in a snowy field outside of Detroit Lakes in Minnesota. Her death was ruled as a suicide, after Konishi was found to have suffered depression from being fired from her job and found to have overdosed on sedatives.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

kanuni

şeytan şeysi hiç aklıma gelmemişti. elemanı yoldan çıkarması, bildiğin başarılı ama kötü bir adama dönüştürmesi falan.

muhtemelen dizinin sonunda fbi ve hatun polis enseleyecek lester'ı. malvo kaçacak bir şekilde. kaçarken de lester "senin yüzünden falan derse, "hepsini yapmayı sen seçtin ben hiç bir şey yapmadım" diye gülerek gider falan. bildiğin insanı kandıran şeytan hikayesi çıkar ortaya mecaz olarak olsa da.

http://i.imgur.com/LG90YIG.jpg
etki okları
Sosyal ağlarda paylaş

Harikaymış bu dizi.

Finalde Malvo

Ölürken bi ölmedi ya önce, aha dedim iblisin ta kendisi çıkıcak bu, yoksa zaten o çocuklara evleri hakkında öyle şeyler söylemezdi, insan diil herif, gerçek kötü, harika karakter (tu)
Kanuni'nin işaret ettiği benzerlik yerli yerinde bence de: Prime evil ve zayıf insanın günah çukuruna cart diye düşmesi..

Bi de şu pls.
Kanuni said:

2. sezon lutfen 1979 u anlatsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...