Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

senko said:

Gold alip kievden minskten bile 0 cektiydim ben.

Sen hellban yemissin, yeni hesap ac.

Ben biliyorum 10’dan fazla hesabim var. Bazilarinda surekli match olurken bazilarinda aylarca match olmuyordu.

Ama ozguvensiz muhabbetle kizlari unmatch ettirirsen veya konusmada tutamazsan yeni hesap da hellban yer
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu tinder başıma felaket bela oldu.
Evliyim bir kızım var filan neyse, 4-5 hatunla yazıştım 1 tanesi daha 3. mesajda telefon numaramı istedi güvenemedim, biraz dah yazıştık sana fotoğrafımı atıcam dedi. Dedim mail adresime atabilirsin , ki verdiğim adres de fake bir mail adresi. Hatun çıplak fotoğrafını attı. Biraz balık etli ama iyi yani , neyse muhabbet uzadı bu bir hatunun nasıl kurduğuna hayret ettiğim şeyler yazmaya başladı. Yani internette gördüğünüz o hikayeler gibi inanılmaz.

Muhabbet ilerledi ,telefonunu verdi aradım konuştuk 2 haftadır yazışıyoduk , 1 kere görüştük ama çok ileri gitmedik. GÖrüştükten sonra bu dozajı artırdı , aklınızın hayalinizin alamayacağı şeyler yazmaya , fotoğraflar paylaşmaya filan devam etti.

Bugünse artık bana sevgilim filan demeye başladığı için siktirettim.
Bu da böyle bi anım, belki sonra canım isterse ararım çok kötü bir gün geçirmiştim filan diye ayak yaparım.

Siz siz olun bu işlere girerken dikkat edin, benim hayatta aklıma gelmeyecek şeyler başıma geldi.
Hatun bildiğin video filan izliyor , dün akşam masturbasyon yapıcam filan dedi, sonra boşaldım filan diye mesaj attı bacaklarım titriyor filan diyor.

siktiretmesemiydim lan yoksa ?
Sosyal ağlarda paylaş

evliyim mutluyum abi ben , eşimi çok seviyorum filan mutluyuz yani.
Tinderı bu başlıkta gördüm hatta ilk gördüğümde bu ne lan diyip google'a "LAN TINDER" yazdım , neymiş lan bu diye bakayım diye.

Geyiğine girdim hatun sardı da sardı, halen şoktayım mesajlarını whatsapptan silmesem koyardım.
Sosyal ağlarda paylaş

yazıcam da yazıcam , anlatmam lazım.

Hatuna ilk yazışmalarımızda sordum dedim bekar mısın? evlenmiş boşanmış bir kızı varmış filan neyse. Dedim ben evliyim sorun olur mu ? olmaz ama senin için zor olur mu filan diye yazdı. Hoppalaaaa , lan evliyim dediğimde defolup gitmen lazımdı benim neden aklımı karıştırıyosun.

Telefonunu ver arıyım dedi, ben zannediyorum bu kesin fake beni kafaya alıyor böbrekleri sardırmayalım derken gizli numaradan aradım, bildiğin acayip hoş sesli bir hatun çıktı ,biraz konuştuk filan neyse başka bişey olmadı.

İlk aradığımda numaramı #31# ile gizlemiştim , ikinciye aradığımda son aramalardan direk aradım , dedim nasılsa gizli aramıştım ikinci de gizli arama olur , kız açtı yine konuştuk filan, sonra dur ben birazdan seni arıyım dedi. Ulan hassiktir, nasıl arıycaksın benim numaram gizliydi dedim ama 2 dk sonra aradı, orda kolu kaptırdık zaten.

Üstüne üstlük hatun eşimi de tanıyor Allah kahretsin beni instagramdan bulmuş , eşimin instagramında ekli filan. Ama merak etme dedi, hatun bildiğin yani bu iş için bir erkeğin yapabileceği herşeyi yapıyor. Bildiğin beni gizli gizli götür diyor. Ulan eşimi tanıyosun , tamam uzaktan tanıyor sürekli görüştüğü birisi değil filan ama nasıl yani bu nasıl saçma sapan bir tesadüf. Koca şehirde başka hatun mu yoktu sen denk geldin ?

Neyse çok anlatıcaklarım var devam ederim bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi hatun bana aşkım sevgilim filan demeye başlamıştı. Bir de tabi teçhizat eksik kafamda böyle bir niyet olmadığı için direk iş telefonundan aramıştım nasılsa gizli ya, bok gizli neyse.

Hatun bana güvenebilirsin diyor, eve geldiğinde söyle yazmam aramam filan , yani bildiğin güven veren 1-2 hareketi oldu. Eve geliyorum , eşim fotoğraf çekmek için filan telefonumu alıyor ,yahu yanlışlıkla filan bir mesaj atsa, fotoğrafını görse whatsapptan nasıl izah ederim, direk valizleri topla çık git evden yani hiçbirşey izah edemezsin. 5 yaşında kızım var naparım lan .
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

gercek facebook hesabiyla ve gercek ismiyle girmek cok komik.. ne gerek var?

acin bitane email+fb 4 dakikadan fazla alirsa ben ne olayim.

gerçek facebook değil abi , fake hesapla girdim, gerçeğiyle girermiyim, telefonumu gizliyorum , fake mail adresi filan veriyorum deli misin gerçek hesapla girer miyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

abebebikila said:

evliyim mutluyum abi ben , eşimi çok seviyorum filan mutluyuz yani.
Tinderı bu başlıkta gördüm hatta ilk gördüğümde bu ne lan diyip google'a "LAN TINDER" yazdım , neymiş lan bu diye bakayım diye.

Herkes açtığı başlığa dikkat etsin, yuva yıkma potansiyeli var yazdıklarınızın.
Sosyal ağlarda paylaş

telefon numaramı kaptırınca whatsapptaki ismimden aramış instagramdan bulmuş aaa ben senin eşini tanıyorum dedi ,whatsapptan hassiktir yazmıştım ahahaah o da no panic filan dedi hatuna bakar mısın?

Aramızda kalıcak merak etme bana güvenebilirsin beni tanıyınca ne kadar iyi biri olduğumu görüceksin filan dedi, tabi bugün postayı koyunca şaşırdı bir halt yapamaz çalıştığı yeri filan biliyorum, bir de zaten kazanacağı birşey yok , o tinderda başka birini bulmuştur çoktan >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

mızraklamayacaksan niye tinder yüklüyorsun? profile "sadece sohbet..." yada "tinder'ı amacı dışında kullanıyorum..." falan mı yazanlardansın.

yok işte sorun orda. Mızraklamam lazım da uzun vadeli düşününce kaybedeceğimi düşünerek kopardım.

Tinderda profilim de fake, kendim hakkında kısmına sadece xxx yazmıştım tabi bendeki de ağır mallık, geyik yapıcaktım hesapta ama tabi olaylar olaylar (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...