Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

senko said:

Tipsizsindir hocam
Ben almanyaya geldim tık yok
Tipsizlik universal bisiymis, ben sadece turkiye sinirlarinda cirkin oldugumu sanıyordum
Megersem world wide cirkinmisim

abi yok değilim kendimi biliyorum,tipsiz olsam 20 tane kız arkadaşım olmazdı heralde şu yaşıma kadar.

bi o kadar da sex hayatım oldu heralde

6/10 falan bence tipim,giderim var yani

ama hiç beğenilmemiş olmak enteresan geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

senko said:

Tipsizsindir hocam
Ben almanyaya geldim tık yok
Tipsizlik universal bisiymis, ben sadece turkiye sinirlarinda cirkin oldugumu sanıyordum
Megersem world wide cirkinmisim

abi yok değilim kendimi biliyorum,tipsiz olsam 20 tane kız arkadaşım olmazdı heralde şu yaşıma kadar.

bi o kadar da sex hayatım oldu heralde

6/10 falan bence tipim,giderim var yani

ama hiç beğenilmemiş olmak enteresan geliyor

6/10'san bendensin. öyle hep like gelmiyor ara ara geliyor. sabreyle. bir de boost bas. boost basınca bana aktı like'lar.

yalnız like gelince hiç gelmediği günleri özleme ihtimalin de var. onu düşünmüyorsun. 40 yaşında türbanlı fln like atınca yakasın geliyor o tinderı.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm redpill redpill diyorsunuz redpillin babasi bu online dating app'lerde. Sorun tipte degilki 20-80 kuralinin en baba oldugu yer online app'ler. Senko'nun dedigi gibi 10/10'luk adamlar zaten butun likelari aliyor cunku hadi sizin tabirinizle 5-6'lik kizlar da sadece onu likeliyor.

7'lik erkek 7'lik kizi likelarken, 7'lik kiz kendini sadece 8-9-10'lara layik goruyor bunun en bariz oldugu yer Tinder. Ondan acayip fark yaratan tipler herkesle olabilirken, sizin de gayet iyi tipiniz olmasina ragmen like alamamaniz normal, moralinizi bozmayin, cikin ekmek disarda, caveman gibi olacaksiniz sfds.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...