Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

sardalya said:

tipsiz oldugunuzu dusunuyorsaniz yakisikli bir arkadasinizin fotosunu koyun oyle deneyin...

tinder emek isidir, ben 9 bilemedin 8/10um ekmek cikmasi icin istanbuldaki kizlari tukettiydim kac hesap uzerinden.

genclik her seyi armut pis agzima dus bekliyor, bakiyorum aciyor 3 like atiyor abi kiz cikmiyor diyor, bizim hayatimiz orda gecti diliganlilar.

hayir bi de sola falan atiyorlar bazen ya.... gozlerime inanamiyorum sen kimsin lan kizi mundar ediyorsun diye telefonu elinden alasim geliyor. ben yanlislikla sola atsam gozlerimden bir yas suzuluyor, bir cocugun tek top dondurmasini yere dusurdugundeki aciyi yasiyorum.

neyse bunun anafikri => bileginize kuvvet.

yanlış anlama, kişisel saldırı olarak görme lütfen ama anlattıklarına bakılırsa 9/10 veya 8/10 değilsin.
çünkü ben gerçekten 9/10 adamın tinder'ını gördüm
kız tinder'ı gibiydi, kimi sağa çekse eşleşiyordu adam
ama bunu hakedicek kadar da yakışıklıydı.

hani benim zaten beklentim yok, genetik olarak kötü yaratılışlı olduğum için, biraz da geyiğine yazıyorum buraya kimse eşleşmedi vs diye, zaten beklemiyorum eşleşmesini. Ama 9/10 8/10 olan adam hakketen emek sarfetmeden matchliyor tinderda, senin 6/10 olup kendini 8/10 olarak görüyor olman muhtemel.
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi yanlis anlattim, o sikayet eden arkadaslarimdan daha yakisikliyim desem daha dogru olurmus :D

yoksa kizlar gelip teklif etmiyor sokakta

bi de uniq derken ot ceken veya dovmeli falan bir tipin eglence potansiyeli daha fazla oldugundan yakisikli olmasa bile ornegin benim iyi aile cocugu tipimin onune gecebilir onu kastetmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Grego said:

abi uğraşmayın, burada hazır toplanmış set yapmış vatandaş. sıradan layk
http://instagram.com/trbaddiies

ne linki bu, anlamadım ben.

teşekkürler link için. ekleyeceğimden değil bıçaklanırım ama bakıoz sdfs.

hesap kesin editörün bence. ne arşivlemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...