Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization: Beyond Earth

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Öyle saçma fiyatlandırma mı olur, türkiyedeki distribütor 300 tl yapıyorum lan dese , fiyatı 300 liraya mı çıkaracaklar steamde.

Hayır steamin de büyük ihtimalle vurdumduymazlığı var burda, hem hater kazanıyor hem de tr den çok sayıda müşteri kaybediyor,zaten zar zor millet yeni yeni korsanı bırakmaya başlamışken steam sayesinde,eski ortamlara geri dönülecek.Gider herhangi bir siteden usd ile yarı fiyatına alırım nerdeyse.Böyle durumda steamin bir tavan fiyat belirlemesi lazım, oyunun ABD'deki yada fakir EU zonedaki fiyatını geçmeycek şekilde.Siz kafanıza göre takılın fiyatlandırmada biz hiç karışmıyoruz tarzı bir sözleşme olduğunu zannetmiyorum aralarında.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

http://www.youtube.com/watch?v=IydX8R2xxe4

Biraz atlayarak izledim, 340 turn oynamış ve 45. dkda vardığı sonuç şu:

said:
Is it a good game? YES. I would say so. I would say that it is a good addition to the civilization series. BUT it has not succeeded in getting away from what civilization has to offer. I don't really believe that the game is diffrent enough from Civilization 5 to necessarily warrant a full price purchase, unless you are really -really- entranced by the theme.

Tahmin ettiğim gibi. Ha bile bile aldım 75 TL'ye inmişken, çünkü o entranced derken bahsettiği benim ehue. Xpacler olmadığı için bazı konularda civ5ten geri bile kalmış, kalan noktalarda gameplay çok benziyor diyor özetle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...