Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization: Beyond Earth

Komutan

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Tahmin ettiğim gibi. Ha bile bile aldım 75 TL'ye inmişken, çünkü o entranced derken bahsettiği benim ehue. Xpacler olmadığı için bazı konularda civ5ten geri bile kalmış, kalan noktalarda gameplay çok benziyor diyor özetle.

Civilization 5'i senin kadar çok oynamış bir adam için bu oyun epey değişik. Biscuit büyük ihtimalle zamanında birkaç el oynayıp bıraktığı için, birimlerin hareket etmesi, şehir ekranı gibi temel mekaniklerin ötesini kıyaslayamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Uzay muzay teması seviyorsan bu yeni oyunu al, yok ben civin M.Ö. 4000 yılında başlama ve uygarlık kurma mantığını beğendim diyorsan indirim bekle, yeni oyun çıktı diye civ5 bundle baya ucuza gelir artık.

Tabi g2a, amazondan falan steam-key alınca =(

Ha bu arada dün gece yatmadan oyuna girdim bi 10 turn oynadım. Barbarlar raging, geri kalanı aynı =]
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

imamizer said:

ben hiç civilization oynamadım. zevkli mi? hangisiyle başlayım?

beni niye ciddiye almıyorsunuz?

yok ya almıyor ibneler çok güzel çok güzel diye civ5 aldırdılar bana, nası oynayamıosun yetomusun diye eziyorlar. bende sildim oynamıom küstüm.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

imamizer said:

imamizer said:

ben hiç civilization oynamadım. zevkli mi? hangisiyle başlayım?

beni niye ciddiye almıyorsunuz?

yok ya almıyor ibneler çok güzel çok güzel diye civ5 aldırdılar bana, nası oynayamıosun yetomusun diye eziyorlar. bende sildim oynamıom küstüm.

100 saat gameplayim var hala bu yüzden multi atmıyorum. civ 5 kasmaya devam edicem şimdi 170tl olduğu için
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah çıkmadan 20-30 turn oynadım, random yaptım faction ve diğer seçenekleri en tırt kombinasyon geldi :).

İlk izlenim olarak atmosfer güzel, Civ V i 16 saat oynadım bir daha da oynamadım sadece neler yapmışlar ne değişmiş diye inidirmde merakdan almışdım. Dolayısı ile Civ V e göre objektif bir karşılaştırma yapamam ama bu yeni gezegen değişik teknolojiler konsepti daha heyecan verici olmuş yani en azından benim keyfime göre. Civ V e göre daha uzun süre oynarım gibime geliyor.

Civ V ustaları karşılaştırmaları bir inceleme yapsınlar da okuyalım.

@samaella

Gezegene iniyoruz ordan devam ediyor işte, normal civ ler gibi çağ vs atlama yok. Doğrudan uzay tech ile başlayıp devam ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...