Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbolda E-Bilet Dönemi Başlıyor: PassoLig

benjani

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

Ankara 16. Tuketici Mahkemesi yurutmeyi durdurmus passolig'in

Bilgi kesin degil yalniz teyitleyemedim. Ustlerden aldim.

Federasyonda uzun süredir çalışan bir yetkili off the record olarak yaptığımız bir söyleşide, passolig'in zaten mahkeme tarafından yürütmesinin durdurulacağını tahmin ettiklerini söylemişti. Büyük ihtimalle sezon sonu olsun, araya dünya kupası girsin konu soğusun diye beklenilecek.

Acıklı olan ne biliyo musunuz? O sayıp sövülen federasyonun passoligi bu şekilde çıkartmak istemeyişi. Yani dijital bilete geçmeyi çok uzun zamandır istediklerini ama şu haliyle çıkmasının kendi tasarruflarında olmadığını belirtmişti. Bayaa bayaa "Hatrı sayılır kişiler" tarafından istek geldi diye banka müşterisi haline getirildik.

Tek ümidim yeni sezonda nasıl olsa ortalık soğudu diye tekrar aynı formatta çıkartmamaları.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Durduruldu ancak çatır çatır satmaya devam ediyorlardı. Hatta passoligim yok diye durdurma kararından sonra oynanan Gençlerbirli - Antalyaspor maçına giremedim.

Beklendiği gibi oldu, durdurma kararı kaldırıldı. Ne güzel Antalyaspor da küme düşmüştü, Alanya'ya İzmir'e deplasman yapacaktık, yeni stat açılacaktı yazık oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu olay ilk çıktığında bi bakayım diye üye oldum en son kart zorunluluğu ve aidat adımı aktif bank üyeliğini koymuşlar iptal ettim çalıklara para yedirmem diye. Kaç ay oldu halen sms atıyorlar günü birlik ödeme adımında kalmışsınız pasolig vs.

Daha buradan belli ne bela bir banka olduğu almam abi yedirmeyeceğim paramı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Hahaha ya her koşulda alırım ben maçsız dayanamam diyen enayiler olduğu sürece inek gibi sağarlar sizi, şike de yapılır kumardan da para kazanılır, elin ingiltere 2. lig maçı deli gibi keyif verirken senin derbilerinde sıkıntıdan ölürsün, mücadele namına anca kavga gürültü çirkeflik ön plana çıkar. Türkiyede futbolun bu kadar bok olmasının 45 milyon nedeni varsa bi tanesi sensin darkrider. Aferin sana.
Sosyal ağlarda paylaş

akplilikle alakası yok, sistem gayet güzel bir sistem ve olması gereken şey esasen. Benim tepki koyduğum tek şey, karşı olduğum diyelim yandaş projesi olması, aktif bank'ı zengin edecek olmasıydı ki halen ona karşıyım.

Ama yapacak bir şey yok. Görünürde ışık yok ki FB de Passolig'e geçiyor. Onlar bile dayanamadıysa boşu boşuna drama yapmaya gerek yok. Düzen bu olacak. Mahkeme sonuçlansa Aktif'in tekeli kalkacak, başka bankalarda işin içine girecek ve Passolig yine kalacak. O zaman gerçi ideal sistem olacak.

İnsanlar zaten yavaş yavaş geçmeye başladılar. Boşu boşuna direnmeye gerek yok. Zaten kombine alacağım kulüpten, o şekilde geçeceğiz passolig'e bir nevi içim o yüzden rahat. Diğer türlü yine almazdım, yapacak bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

akplilikle alakası yok, sistem gayet güzel bir sistem ve olması gereken şey esasen. Benim tepki koyduğum tek şey, karşı olduğum diyelim yandaş projesi olması, aktif bank'ı zengin edecek olmasıydı ki halen ona karşıyım.

Ama yapacak bir şey yok. Görünürde ışık yok ki FB de Passolig'e geçiyor. Onlar bile dayanamadıysa boşu boşuna drama yapmaya gerek yok. Düzen bu olacak. Mahkeme sonuçlansa Aktif'in tekeli kalkacak, başka bankalarda işin içine girecek ve Passolig yine kalacak. O zaman gerçi ideal sistem olacak.

İnsanlar zaten yavaş yavaş geçmeye başladılar. Boşu boşuna direnmeye gerek yok. Zaten kombine alacağım kulüpten, o şekilde geçeceğiz passolig'e bir nevi içim o yüzden rahat. Diğer türlü yine almazdım, yapacak bir şey yok.

umutsuzluklar adami DarKRideR
Sosyal ağlarda paylaş

e yok yani, Fenerbahçe gibi kendi kart sistemini gayet iyi işleten bir takım bile Passolig'e geçmek zorunda kalıyorsa sevsen de sevmesen de, karşı da olsan alacaksın. Umutsuzluğa kapılmak normal, ben bunca zaman kombineyi belki karar değişir vs. diye bekledim. Son gelişmelerden sonra bir şey değişmeyeceği de gayet açık.

Boşuna drama yapmaya gerek yok. Alıyoruz diye de AKP'li olmuyoruz şu kafadan vazgeçin. Ben tribünden takımıma destek vermek istiyorum, TV başından değil.

Sistem de gayet iyi sistem, %100 dayatma tam aptal türk işi o büyük ihtimal sezon sonu değiştirilecek ve ingiltere gibi yapılacak. onun dışında aktif bank işte insanlara koyuyor da kredi kartı, banka kartı gibi hizmetlerini almazsan onlara da minimum derecede para akıyor. O yüzden biraz da olsa kafam rahat alacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...