Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

benim eso da gördügüm 3 faction var open pvp de ki çok güzel teketek kapışırken bir anda gelen 3. düşmana karşı birleşebiliyorsunki dün başıma geldi .
Archage de ise comunity daha iyi gibi evin var tarlan var item yapabiliyorsun satabiliyorsun yani itemlerin bir degeri var. Eso da goldun hic bir anlamı yok şimdiden kasmadıgım halde 400k var hic bir ise yaramıyor . Wow da ki gold icin auction house takip ettigim gunleri aramıyor degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

sanki eso oyun ici ekonomiyi öldürmek icin belli bir caba icinde . bir malı satarken aldıgı komisyon ve ücretler ne kadarcok . hirelingler ise nerdeyse 2 ser 2 ser gold item getiriyor. hele düsen itemler tonlarla satarak zaten sinir bozucu para veriyor . ne olduguna bakmıyorum bile kırmaya bile gerek duymuyorum artık direk mavileri vendora veriyorum .
Gear peşinde bile koşmanın bir anlamı yok . aralarında bariz bir fark yok vet 10 a kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız, yazmazsam içimde kalacak şöyle bir hayal kırıklığım var; ana görevin en son "final assault" dediği bölümde bekledim ki görselliği ve hikayesi zengin "uzun" bir bölüm olsun. Single questlerin bazılarından bile daha zayıf ve güdük geldi bana. Ee yani nolcak şimdi diye kaldım :(

Sanki finişi görürken benzini bitmiş gibi hikaye, ahan da metaforumu da yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah ben de aynı şeyi hissettim, çok bayıktı. Sanki son gün dolmuşta gelirken tamamlamışlar hikayeyi üstünkörü :D

BlackRose said:

Yalnız, yazmazsam içimde kalacak şöyle bir hayal kırıklığım var; ana görevin en son "final assault" dediği bölümde bekledim ki görselliği ve hikayesi zengin "uzun" bir bölüm olsun. Single questlerin bazılarından bile daha zayıf ve güdük geldi bana. Ee yani nolcak şimdi diye kaldım :(

Sanki finişi görürken benzini bitmiş gibi hikaye, ahan da metaforumu da yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Afterdeep said:

PvP'deki lagdan ve delaylerden çok sıkıldım ya. Tüm oyuncular sorunsuz oynuyor gibi sadece bende mi oluyor bu bağlantı problemi?!?! Superonline fiber var ADSL olsa anlayacağım...

evet firma büyük bir karar almış, official newste görebilirsin, afterdeepe oynatmayalım anasını satim bizim değil mi oyun demişler.

MEsaj yazmış olmak için yazma. Kayda değer birşeyler yazacaksan beklerim yoksa gerek yok cidden, esprilerini kendine sakla lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

sağol forumun senin olduğunu unutmuşum, dilekçeyle başvururum bir sonraki sefer, parmak basarım imza kabul etmiyorsan, gbt falan istiyorsan söyle onuda vereyim, üflerimde hani alkollü değilim.

/eyv

Alkolsüz halin böyle ise alkollü halini düşünmek istemiyorum. Kayıt tarihine ve mesajlarına bakınca alacağımı aldım ben, iyi eğlenceler sana :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Hp si sifirlanmiyor ki??!?! %7-8 lerde dvine bir kilicla ikiye boluyorsun kaciyordu gotum gotum :)

Iyi bug bulmussun gz...

7-8% de yanına gittiğimde mi birşey çıkması gerekiyor o kılıçla kesebilmem için? X'e basınca yapılan aksiyonlar gibi? Çünkü bende öyle birşey olmadı ve şimdi muhtemelen bu şekilde buglandığından silbaştan herşeyi yapmam gerekiyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...