Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

lucretia85 said:

Ben de takip ediyorum burayı ara ara twitch yayınlarına bakıyorum ama karar veremedim.Kararsız kalınca da oyunu almıyorum.Wildstara da baktım cicilibicili wow gibi.Bir de Archeage var twitchte izliyorum iyi duruyor ama daha alpha stage.

ArcheAge çıkınca zaten diğer MMOlar lol olacak da işte o gelene kadar bir şey lazım. Ben de karar veremiyor ESO'ya. Ki tek pvpsinin wvw çakması map olması daha da isteğimi azaltıyor. Rift takılıyorum ben Archeage gelene kadar. O zaman kadar da zaten ESO f2p olur lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Kafama takılan birşey var.

DPS Sorcerer oynuyorum. Stamina weapon damage normalde. Sorcerer'ın da silah hasarına etki ediyor mu? Yoksa sadece melee için mi geçerli? Magicka'ya yüklendim ama staminadan çok emin olamadım. 9 puan da staminaya verdim şimdiye kadar.

Görüşleriniz?

sana ne kadar ters gelsede ki bana hala geliyor 49 health gerisi boş
Bende pure buyucuyum .
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

staff'lar stamina yerine magicka kullanıyor o yüzden stamina'dan değil magicka'dan şey ediyor olması lazım

Bende öyle düşünüyorum ama bir türlü emin olamıyorum. Stamina açıklamasında silah damage'ı arttırır yazdığından kafam karışık.

Health'e sadece 2 puan verdim şimdiye kadar bu arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

lucretia85 said:

Ben de takip ediyorum burayı ara ara twitch yayınlarına bakıyorum ama karar veremedim.Kararsız kalınca da oyunu almıyorum.Wildstara da baktım cicilibicili wow gibi.Bir de Archeage var twitchte izliyorum iyi duruyor ama daha alpha stage.

ArcheAge çıkınca zaten diğer MMOlar lol olacak da işte o gelene kadar bir şey lazım. Ben de karar veremiyor ESO'ya. Ki tek pvpsinin wvw çakması map olması daha da isteğimi azaltıyor. Rift takılıyorum ben Archeage gelene kadar. O zaman kadar da zaten ESO f2p olur lol.

Zuhauhauha, Archage'ten sonra ESO F2P'mi olur ?

Archage 2014 model Kınayt Online, şu dungeon videosundan da bariz belli.Aralarında dağlar kadar fark var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Archage 2014 model Kınayt Online

Mina said:

Archage Kınayt Online

lol

Daha world pvp olmayan, WvW çakması bir haritada anca pvp yapabildiğin, thempark mantığından sadece quest çeşidi olarak uzaklaşabilen bir oyun ile yeni nesil sandbox, guildlerin kaleler kurup, inşa edebildiği, player evleri olani bunların instanced olamayan, denizde gemi savaşları olan bir oyun kıyaslarsak.

lol
Sosyal ağlarda paylaş

tüm oyunların sonu f2p olmak.

ilk hype tan sonra 2-3 ay içinde insanlar sıkılmaya başlıyorlar. bu işin ekmeğini en iyi wow yedi çünkü dire maul çıkana kadar 2-3 ay süre geçti, sonra bg leri getirdiler derken content üstüne content ile çok fazla kişiyi çektiler ve insanlar artık oyundan daha çok facebook un grafiklisi gibi kullanmaya başladı.

bu başarıyı da hiçbir oyun bir daha elde edemez.

o sebepten eso, wildstar, warhammer:40k zamanı gelecek f2p olacak.

eq: next ve the repopulation akıllılık etti bu konuda ve en başından f2p olarak giriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...