Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Şunlar bunlar rakamların içinde yok diyorsunuzda. Bütün oyunlar için aynı şekilde yapılıyor sayım. Eğer Eso'da yoksa Gw2'de veya Swtor'da da yok. E yine anormal derecede düşük kalıyor rakamlar. Bence hiç normal değil. Bu arada fiyat düşüşü doğruymuş emin değildim ama. Bazı ülkelerde box fiyatlarında 20 dolar indirime gitmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevene gore?

misal eve online satislari. satislar oyunun iyi kotu oldugunu pek gostermiyor (baz almamak lazim), her kisinin beklentisi farkli sonucta. swtor guildimdeki adamlar hala oynuyor. mesele cevren arkadaslarin sen egleniyor begeniyormusun gerisi teferruat :D

kotu satti kotudur, bu oyun kotu dediler kotudur diyene bakip degerlendirmemek gerekiyor. betalari kacirmayin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

konuda bir garip zaten. f2p olurmu b2p olurmu.

f2p olsa oynayacakmi ki millet?

demek ki oyun kotu ve serverler bosaldi, milleti cekmek lazim, e o zaman hadi kotulugunden tutmamis bir oyunu f2p ye cevirelim, o oyunu sevmeyip almamis olan kisiler beles diye oynayayim mi diyecek ?

le oyun kotu ondan f2p oldu ne degisecek yani f2p olunca. parana yaziksa zamanina da yazik sevmedi isen. para kazanacagim diye f2p ye cevirince gene bir yerden parani alacak adam oyuna baglanirsan.

acaip bir ikilem.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun klasörü içerisinde eso adlı bir exe var. patch varsa diye normal yolla başlattım. oyun da yükleme sırasında donma vs yaşadım. sonrasnda daha önce kısayolunu masa üstüne attığım bu eso.exe ye tıklayıp girdim. sıkıntı yok. yalnız amerikan serverlarının açılış zamanına denk gelmiş ve yaşamış olabilirim bu ferahlamayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Oyunda 2 x 10 luk quickbar olsa bütün karakterler PvE'de, PvP'de ölümsüz olur, ama bir yerden feragat etmek zorunda kalıyorsun ve buda oyuncuyu gruba yöneltiyor.

Şu çok doğru da, bilmiyorum sadece bana mı öyle oluyor, hangi buildi yapsam her seferinde ulan şu skili de biyere sıkıştırabilseydim keşke diye demeden edemiyorum. Hep 1-2 skill fazlalık oluyor ve acayip uyuz oluyorum bu duruma :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...