Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

KingV said:

Oyun sonuna ulaşan arkadaşlar söyleyebilir mi? Pvp ve pve build oluşturduktan sonra Craft için skill puanı kalıyor mu yoksa craft için yeni karakter mi açmalı?

Birkaç sayfa önce konuşmuştuk, 300 civarı (belki daha da fazla) skill puanı olabiliyo toplamda, o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben şahsen henüz puan harcamasam da bütün craft türlerine itinayla eğiliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

gz:)

en icten gz im olmus olabilir bu.

Sen de VR4 olmuşsun hani kaşla göz arasında :p

Bu arada şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım kadar çok düşük fps aldım bugün oyundan. 20-25'lerde gezindi ama bazen 10 falandı. Genelde şehirlerde olduğundan oyuncu sayısına yani sunucu tarafından kaynaklanıyodur diye tahmin ediyorum bir de haftasonu sonuçta. Ama yine de can sıktı.

i7 ve gtx 690 ile :(
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Afterdeep said:

Delireceğim oyundan düştüm ve geri giremiyorum. "Login timeout" hatası verip duruyor. Olma ihtimali olan tüm bugları şimdiye kadar sanırım yaşıyorum ama şu an giremiyor olmak sinir bozucu, umarım uzamaz..

server full dolu hatası imiş verdigi .

Aşağıda hatanın içeriği mevcut;

Error 301
Sosyal ağlarda paylaş

Bethesda Offers Statement Regarding Item Duping Bug In The Elder Scrolls Online

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/04/19/bethesda-offers-statement-regarding-item-duping-bug-in-the-elder-scrolls-online.aspx?utm_content=buffer259a4&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...