Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

commute için motor düşünüyorum tekrardan, motorsuz hayat cok sıkıcı >:D<

Ya inazuma GW250 ya da CRF 250 L düşnüyorum, bütçe çok değil çokkk zorlarsam 15 ama 12 falan düşünün siz onu

%90 kadıköy içi süreceğim, ama zaman zaman karşıya geçerim. ayda yılda bir de ankaraya balıkesire gitmek istersem motorla gidebileyim istiyorum o yüzden biraz crf250den soguyorum o aletle köprüyü geçmek bile ızdırap olur sanırım.

bi ihtimal temiz bulursam er-5 veya er-6n/f gibi bişey de olabilir, istemiyor değilim,

önceki motorlarım
tvs apache 150
cbr 125
mt-25

boy 1.90 cücük motor istemiyorum rahat rahat bineyim, bekarım artçı umrumda degil

fikirler, tavsiyeler &satılık motorlar dökün pls
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

Ya inazuma GW250 ya da CRF 250 L düşnüyorum, bütçe çok değil çokkk zorlarsam 15 ama 12 falan düşünün siz onu

%90 kadıköy içi süreceğim, ama zaman zaman karşıya geçerim. ayda yılda bir de ankaraya balıkesire gitmek istersem motorla gidebileyim istiyorum o yüzden biraz crf250den soguyorum o aletle köprüyü geçmek bile ızdırap olur sanırım.

bi ihtimal temiz bulursam er-5 veya er-6n/f gibi bişey de olabilir, istemiyor değilim,

önceki motorlarım
tvs apache 150
cbr 125
mt-25

boy 1.90 cücük motor istemiyorum rahat rahat bineyim, bekarım artçı umrumda degil

fikirler, tavsiyeler &satılık motorlar dökün pls

bütçe 30 olsa tenere dicektim. Boy 1.90 ise crf baya iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

donminar 400 düşünebilirsin. fiyatı ne bilmiyorum.
millet dünyayı dolaşıyor şimdi neredeyse motorun reklamı için. türkiyeden de var biri sponsor anlaşması olan.

rahat diyorlar epey. naked hem kadıköy içi akar gidersin. uzun yol zamanı geldi mi de orta karar götürür. tek silindir, sıkıntı o. titreşim olacak illa ki.

inazuma hem ağır, hem de bundan ötürü fazla yakıyor. şehir içi motosikleti değil, kadıköy gibi biryerde de başına bela olur. çok az kullandım, yazdıklarım yıllardır süregelen inazuma kullanıcı yorumlarından aklımda kalanlar.

AEA' nın yerini tutmaz ama şu arkadaş insanca anlatmış epey detay.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=rOk1m9MN2ec?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Quel-Thul said:

önceki motorlarım
tvs apache 150
cbr 125
mt-25

fikirler, tavsiyeler & satılık motorlar dökün pls

parayı denkleştirdim 15e yakın

hadi motor bulalım bana valla kafam durdu kredi çekip nc mi alsam
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

ben harley davidson 48 xl 1200x satiyorum ilgilenen varsa gonderirim TR'ye

11300km
2014

vance & hines short shots
screaming eagle air filter
bir kac mod daha var
tekerler yeni

kargo ne kadar tutar bakmadim ama sanirim kargo dahil 7600 euro fiyat verebilirim. gumruk & vergi vb haric. 35400 tl yapiyor bu gunun parasiyla, gordugum uzere sahibinden de yer alan ilanlara bakinca fiyat olarak daglar kadar fark var tr'deki fiyatlarla.

Gumruk, vergi vb nasil olur ama fikrim yok hic arastirmadim. alir hallederim kayit ettiririm diyen varsa satayim. ingiltere'de alet.

fotolar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...