Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

O kanun geri cekilmis galiba.

Zaten motoru bi incelesem alabilirim her an ama kalmamis hicbi yerde. Nisan ortasi anca gelir dediler. Tabi fiyati 25bin falan olur herhalde. Fuarda 20500'e satip hepsini bitirdik dedi tum bayiler.

Var midir alternatif onerebileceginiz 250ccler? Endruo, dual-sport tarzi. Ikinci el pek dusunmuyorum cunku bilgim 0.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlattım, günlük kullanım hedefi sonrası için.
daha işi becerip beceremeyeceğimi yada bilemeden 25k lık motor bütçeye de çok uzak :(

araba olsa çarpınca üzülmeyecek bir şey arıyorum diyeceğim ama motosiklet ile öyle bir durum da yaşamamak lazım sanırım.

yok mu şöyle debriyajı yumuşak, zırt diye fırlamayan, 100ü göremesede en azından rahat sürüşe sahip düz (naked ve commuter diyorlarmış sanırım) motosiklet?
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

daha işi becerip beceremeyeceğimi yada bilemeden 25k lık motor bütçeye de çok uzak :(

araba olsa çarpınca üzülmeyecek bir şey arıyorum diyeceğim ama motosiklet ile öyle bir durum da yaşamamak lazım sanırım.

yok mu şöyle debriyajı yumuşak, zırt diye fırlamayan, 100ü göremesede en azından rahat sürüşe sahip düz (naked ve commuter diyorlarmış sanırım) motosiklet?
suzuki vanvan 125
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

250cc altında herhangi bi commuter işte, bi sürü var begendigini al .
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Quel-Thul said:

kadıkoyde usta var mı bildiginiz

honda nc700 için

Hasanpasa da yetkili servisi var honda'nın, gayet de iyi ve uygun fiyatlıdır.

abi kötüler bildigin ya

en son bakıma götürdüm 3 kere yagı değiştirmeyin yeni sentetik yag koydurdum dedim 300 liralık tertemiz yagı boşaltmış mallar
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

aktiftablet said:

Quel-Thul said:

kadıkoyde usta var mı bildiginiz

honda nc700 için

Hasanpasa da yetkili servisi var honda'nın, gayet de iyi ve uygun fiyatlıdır.

abi kötüler bildigin ya

en son bakıma götürdüm 3 kere yagı değiştirmeyin yeni sentetik yag koydurdum dedim 300 liralık tertemiz yagı boşaltmış mallar

üşenmezsen
yeniköy-pazarbaşı honda
efsane adamlar

engin bey var, yeşim hanım ile ortaklar ikisi. ikisi de efsane insanlar, engin bey zaten aşmış artık 1023910239 milyon km goldwingci herif. elleri öpülesi bir adam.

servisleri de çok iyi tabi, hoş benim bakım dışında bir sıkıntım olmadı çok şükür. ama iyiler, ustalar gayet cana yakın. cumartesileri 10-12 arası kahvaltımsı bir şey yapıyorlar, herkes bir şeyler getiriyor, hava durumuna göre kalabalık olma durumu var tabi. güzel yer ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...