Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flappy Bird'ü Tanıtmak

mortheria

Öne çıkan mesajlar

50'yi geçemedim henüz. 60 70 kere oynadım heralde.

bu tarz sinir ve uyuz eden oyunlar, özellikle de başkalarının da oynadığını bildiğiniz zaman (misal candy crush) daha çok oynamaya teşvik ediyor sizi bence.

basit ve mantıklı bir konsept. vine videolarında falan da baya fenomen haline gelmiş bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

rakama taktiysaniz forumun testis gectigi hayday, candy saga ve turevleri gunde yarim milyondan fazla para topluyor, gunaydin.

asil mesele bu oyun game tutorial kivaminda bir sey zaten ve ayni konseptte su ana kadar on bin milyon tane oyun cikmis ve listelere giremeden curuyup gitmistir

bu da cikip hic esamesi okunmamis bir baska app
adam iki uc ay sonra ne yaptiysa, ne olduysa bir anda zirveye oynuyor

esek yukuyle tanitima odule featured listelere cikmalarina karsin super hexagon 1m, badlands 7-8m indiriyi anca yakalayabilmis
Sosyal ağlarda paylaş

Baştaki videonun reklam olduğunu anlamadıysanız size kötü haberlerim var.

Ayrıca adamlar sitelerinin reklamını yapmış çekmişler youtube'a yüklemişler, ama adamların yaptığı işi eleman almış "günde 1 bir süper video izle eke eke" gibisinden sayfasına yüklemiş. Youtube'un yarısı bizimkilerin yarattığı çöp duplicate'lerle dolu lan. Ölelim lütfen kurtulsunlar bizden. İnternette ruslardan daha kötüyüz, googleplay başlığını görünce iyice nefret ettim zaten sdfsf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...