Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ikea kargo soygun

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

ikea ucuz işte
yani marangoz + istikbal bellona falan 4-5k fiyat verdi nerdeyse
1370liraya falan halloldu ikeadan sdf
bide türk kekolarla uğraşmak istemiyorsun cunku rengi farklı geliyor bi şekilde ellerinde kalan satılmayan bişeyi kitlemeye çalışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz tüm evi Ikea'dan döşedik resmen.. Sitelerde 4000-5000 liraya beğenmediğim oda takımları vardı hep.. Tabii malzeme kalitesi Ikea'dan kat kat iyiydi. Ikea'dan 1000 liraya gayet güzel bir oda döşedim. Toplamda 4000 lira alışveriş yapmışızdır kargo ve kurulum da vardı içerisinde ama onlara o kadar fazla ücret verdiğimi hatırlamıyorum. Bu arada benim odamdaki gardrop daha 1 sene olmadan çekmeceleri bozuldu ama diğer aldığımız eşyalarda bir sorun çıkmadı henüz..
Sosyal ağlarda paylaş

Oglum euro olmuş 3 dolar olmuş 2.5 ben wowa aylık 33 lira verdim aq. Sen gelip burda soyuluyoruz diyon. Biri de demiş ki yok baba parası yok kapitalist düzen. Ya kardeşim ülkede alım gücün düşükse hükümete söversin. Döviz uctuysa biraz kicini sıkar ekonominin düzelmesini beklersin. Satın alacağın bir ürünün hizmeti pahali diye gelip burada başlık açıp ne amacı gudersin? Ha ikeanin sahibi çıkarsa forumda bedavaya yollar kargoyla belki. Onun dışında ülkede tek mobilya satan yer IKEA değil sanırım. Ulan midpointde bi bonfile 35 lira 40 lira. Ben soyuluyoruz diye başlık açsam saçma olmaz mı ? Yeme git hostadan ye dersin. Aynı mantık.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

Bu neyin kafası? Adamlar bir hizmet sunuyor, karşılığında da bir fiyat belirliyor. Forum köşelerinde zırlayacağına almazsın olur biter.

Yani might yazmim diyorumda; öyle şeyler söylüyorsunuz ki. Kimsenin ağladığı falan yok. Akıl, mantık ve online satış sektöründe ki farklı bir kargo politikasına eleştirisel bir yazı. Gidip ikea ya yalvarmadım bana ucuz gönderin diye.

Ayrıca;

http://i.hizliresim.com/eQWovZ.jpg
Bu yazıya alıntı yaparak " Beyenmiyorsan alma, gelip forum köşelerinde zırlama" yazsam hoşuna gider mi ?

Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

Redeagle said:

Başınıa silah mı dayıyorlar? Kullanmayın banka? Banka size mi soracak çektiği ücreti?

Aynı kafa.

Mighty_THoR said:

İkeadan almak zorunda mısınız? Hayır.
İkeaya taşıtmak zorunda mısınız? Hayır.

Adam net bir şekilde alırsan Ekime almazsanız genital bölgeme kadar yolunuz var diyor.

Paranız yoksa almazsınız.

Paranız var ama fiyatın gerçekleri yansıtmadığı inancındaysanız kişisel protesto hakkınızı kullanır almazsınız.

Ancak ve ancak bunu niye bu fiyata satıyorsun deme hakkınız yok.

Bunu okuduğumda bende aynı tepkiyi vermiştim. Aynı mantıkta ne yazılırsa yazılsın fail oluyor haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...