Jump to content

Griswold

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.132
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Griswold hakkında

 • Rütbe
  Griswold

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Griswold

  Guzel milf soyleyin

  Yeter bu kadar tamam hadi
 2. Griswold

  Guzel milf soyleyin

  Siz hayırdır ya?
 3. Griswold

  multiverse vs god

  Yılların kripto islamcısıyla ateizm tartışsak gerçekten ya, o kadar işimiz gücümüz olmasa.
 4. Griswold

  Elektronik Sigara

  1-2 haftadır tekrar kullanmaya başladım, ijust s kullanıyorum. İlk birkaç gün problem yoktu ama dünden beri deli gibi spitback yapmaya başladı, ek olarak çantama falan koyarsam sızdırıyor alet hayvan gibi. Neyi yanlış yapıyorum? Likitten mi bir problem çıktı anlamadım (Zıkkım var içinde şu an). Atomizer 5 günlük falan, tadda bir problem yok. 1 saniyeden uzun basarsam direk çatır çutur sıçratmaya başlıyor dilimin ucuna delirecem.
 5. Griswold

  Oyun yaptık biz - Mystipe [IOS]

  ahahah çok teşekkür ederiz :) link gelmediydi ki anlamamışım pardon
 6. Griswold

  Oyun yaptık biz - Mystipe [IOS]

  Teşekkürler, bunun yarısını üzerime alınıyorum (tasarımın kabasını ben önerdim, yapan dostumuz başka) Teşekkürler, font kısmını bi konuşalım bizim tasarımcıyla. Evet 120 saniye süre sınırı var. Farklı modlar var kafamızda eklemeyi planladığımız. Oyun tutarsa uğraşacağız bununla tabi. "Tutorial ekranı anlaşılır değil" olarak alıyorum bunu. Bunu da attım listeye, teşekkürler :) Video neden olmasın tabi, fırsat bulabilirsek çeker koyarız siteye. Android planlar dahilinde tabii ki, sadece dediğim gibi oyunun orta vadedeki durumuna göre girişeceğiz ona. Tabi benim bir şeye giriştiğim yok, ben fikir babası ve pazarlama kısmını yapıp at at şunu yapın bunu yapın diyeceğim. Bu nedenle şu an girişeceğiz diyorum geniş geniş sdfg. Komikli yorum ve troll dostlarımı da öpüyorum
 7. Geçenlerde metrobüse binerken aklıma gelen bir fikri öylesine Senarious arkadaşımız ile paylaşmamın komik derecede kısa bir süreçte vardığı sonuç: https://itunes.apple.com/tr/app/mystipe/id1104713415?l=tr&mt=8 Temel olarak oyun size random harflerden oluşur görünen bir harf dizisi ve yön bilgisi veriyor. Yapılması gereken ise harfin klavyedeki yerine göre yön bilgisini kullanarak yanlardaki/üstteki/alttaki harflere basmak ve doğru kelimeyi bulmak. Nasıl anlatamadım belli değil. iPhone 4 ve üstü ile bildiğim kadarıyla bütün iPad'lerde tatlı tatlı çalışıyor kendisi. 2 mb ve kota dostu. Popup reklam falan hiç hazzetmediğimiz için hap kadar banner var sadece sdfg. Buraya her türlü eleştiri/eksiklik/fazlalık/oğlum siz hiç girmeyin bu olmamış yorumlarınızı bekliyoruz. https://www.facebook.com/mystipegame/ Yapabiliyor olduğumuz için site de yaptık: www.mystipe.com inb4 Android nerede ulan: Oyunun tutma ihtimaline göre yapıvereceğiz onu.
 8. Adını buradan verememekte olduğum büyükçe bir marka için bir proje yapılacak. Bu proje kapsamında Minecraft oynayan/oynamış Youtuberlara ihtiyacım var. Direkt tanıdığınız olmasına gerek yok, bildiğiniz/gördüğünüz/takip ettiğiniz hesaplar olması da yeterli. Sadece; - 18+ olması tercih sebebi (çocuk eğlemekle uğraşamayacağım çünkü) - 50k üstü sub gerekiyor, minnak hesapların bir anlamı yok bu projede çünkü. Tercihen 100k üstü hatta. - İstanbul'da bulunması gerekiyor. - Tabi okumlayacağınız üzere Türkçe konuşuyor olması lazım :) Şunu şunu takip ediyorum ama ne durumdadır necidir bilmiyorum dediklerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim. Eksik kısımları ben sorarak öğrenirim np. Geri kalan kısımları ayrıca konuşulur, buradan bam güm anlatamıyorum maalesef. Çok teşekkür
 9. Griswold

  Pic Thread #3

  Vahe Kılıçarslan aradı, folyolarını geri istiyormuş :(
 10. Griswold

  4K Videolar

  Heralde 12 sene önce falan yapıldı ve çok gülündü buna, bir daha yapılırsa gülünmeyeceği de çok belliydi. O sırada yapan herkes ve sonra yapanlar hep banlandı. Neden banlanmak istiyorsunuz ya da mevzuyu kurcalıyorsunuz hiç anlamadım ama bana fark etmiyor. "Çocuğum girmiş yapmış" dışında bir savunma da gelmiyor aklıma gerçekten, 5 yaşında gibi de durmuyorsunuz.
 11. Griswold

  Arıza Tip

  Arada caddeye kavgaya çağırma kısmına baya güldüm ben asıl ya. Tam koç burssuz bebesi, bi caddeyi biliyor sldkgjsdlkfs
 12. Griswold

  Conan Exiles

  https://www.youtube.com/watch?v=5aLR-8c11ms
 13. Griswold

  abv...

  Sevgili OP, Haklı olmakla beraber yukarıda da dendiği gibi GAYET iyi durumdasın. Şimdi ağzı burnu güzelce dağıt, daha çok dağıt, ama uzun vadede iyisin. Sıkıntı yapma hiç. Tanıdıksa falan sori ama kızını kuzeniyle evlendirmek ÇARIKLILIK belirtisidir ve aile sıkıntılıysa, üstüne kız aileden etkileniyorsa o kız ol maz. Kardasın, hiç bozma. Güzelce dağıt, küfür et, kafayı kır, sonra düzel ve yoluna devam et. Bunu sen yap gibi söylüyorum söylemesine de kendi kendine olacak bir şey zaten. Afiyet olsun.
 14. Griswold

  Windows 10

  Makina sürünüyor bende ya kurduğumdan beri. Şimdi dönüp 7 satın almak istemiyorum, korsanlayasım da yok. 8.1'e geri düşürme imkanım da yok sanırım? Vallahi Windows 7'yi özledik ya lanet gitsin.
 15. Griswold

  deep web deki büyü kitabı

  https://www.linkedin.com/in/masterofthedarkarts
×
×
 • Yeni Oluştur...