Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DayZ "Standalone" #2

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Evet birikintiden su içebiliyorsun ancak hastalanma ihtimali var, virüs kapma vs. gibi birşey. Oyunda "water purification tablets" (su arıtma tableti) adında bir şey var onu dışarıdaki su birikintisini içmeden atıp temizlerseniz sorun olmayacağını belirtiyordu okuduğum bir yazıda.

Bilginize.
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim karakter 4 haftadır yaşıyor her birikintiden göletten su içtim bana mısın demedi. elimdeki 2 matara da o göllerden doldurulmuş vaziyette. ama ben ormandaki su kaynaklarından topluyorum tabi o ayrı... cherno yakınlarına geldim dün etrafı kolaçan etmek için de bina tepelerinde sniperlar var onları pusuya düşürmeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dün tam donanımlı 7 kişiyi öldürdüm sırayla. lootlamadan döndüm arkamı gittim askdjas. sanırım kalabalık dolaşan insanlarda nasıl olsa arkamıza sağımıza solumuza birisi bakıyordur mantığı var. hiçbiri bakmıyor malların.
onların mal olmasıda suçları değil tabi ben çok iyiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

DayZ is currently in early alpha and we see a lot of work ahead of us in order to make it the true authentic multiplayer experience we want it to be. Current version is including only small subset of game mechanics and serves mostly as test bed with core technology that should serve as basis for future additions and improvements. Currently planned key future features are:

Playable vehicles
Wide variety of native animal life
Player created constructions in the environment
Extensive interactions with the environment and crafting options
Streamlined user actions and interface
Upgraded graphics and physics engine (including ragdoll, etc.)
Control and animations expanded and improved for fluidity
Support of user mods

We estimate that reaching Beta version with all key features present will take more than one year from current stage. All features and plans listed here are subject to change, we may add or remove features as seen fit during development process.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...