Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ya taktik bilinsede dogru execute yapilmis sonucta. Arkadan gelen guildlerin hepsi taktikleri bilirken Progress aylar suruyo, is yine kadroya bakiyo yani. Leakten dolayi kestiler demek kalan 19 kisiye ayip olmus cidden.
Ha EU da 6ymis, 5e yukselmisler sadece. Diger Regionlardaki guildler neden hep EU gerisinde kaliyolar diye kendilerine baksinlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ifartcritted said:

sen Pwnanza'ya girdikten sonra bizzat officerin Tekc nin ekranında weak aurayı gördük oda arkadaşı aracılığıyla. kendini top 10 da oynayan tek türk zannediyosun , yazık. evet surayı okuyanların %99 unun dünyadan haberi yok sacma sapan anlamsız parazitler okuyorum arada. kendini tek çakal zannetme burda.

Iyide adam zaten Pwnanza'ya girince verdim diyor ki zaten sen neden bahsediyosun? Oncesinde leak olayi yok diyor.
Ha yeni bir guilde girip Progresste taktik vermemesi kadar mantiksiz biseyde olamaz zaten.

Ayrica burda yazanlara bok atmissinda, burda Top5-10 da oynamis olan bir dunya insan var, ama artik WoW oynamiyor cogunluk, bi yere kadar sonucta. Ama drama oynamiyo bile olsa icine cekiyo adami :D
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

abi ne diyosunuz ya :)

ragefrek bölücüymüş
önce türklerden ayrılıp özerkliğini ilan ediyor, sonra amerikan mandasına giriyor
ama orda da rahat durmuyor gidip eu ya ajanlık edip bütün nuke şifrelerini veriyor

bunu duyan israil kayıtsız kalır mı ?

devamın bizde bekliyoruz

ps: senin anlayacağın dilde anlatmaya çalıştım
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

suBzer0 said:

abi ne diyosunuz ya :)

ragefrek bölücüymüş
önce türklerden ayrılıp özerkliğini ilan ediyor, sonra amerikan mandasına giriyor
ama orda da rahat durmuyor gidip eu ya ajanlık edip bütün nuke şifrelerini veriyor

bunu duyan israil kayıtsız kalır mı ?

devamın bizde bekliyoruz

ps: senin anlayacağın dilde anlatmaya çalıştım

inanılmaz komiksin. ben senin anlıyacağın dili daha bulamadım onun için söyleyemiyorum birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Ifartcritted said:

sen Pwnanza'ya girdikten sonra bizzat officerin Tekc nin ekranında weak aurayı gördük oda arkadaşı aracılığıyla. kendini top 10 da oynayan tek türk zannediyosun , yazık. evet surayı okuyanların %99 unun dünyadan haberi yok

Evet evet ben de merak ediyorum şimdi ragefreak methoddan weakauras ile kaydedilen raid positioningi mi çalmış?..

Yalnız adam zaten raidde, bişey çalmasına ne gerek var anlatır işte? Yoksa bilmediğimiz gizemli başka bilgiler mi gidiyor? Ben de son zamanlarda weakauras kullanmıştım ama ben solar lunar falan takip ediyordum anca, o %99luk kesime giriyorum direk lel

Aydınlat bizi fartcrit
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

bu kafayla bulabileceğini sanmıyorum zaten

np

bahsetiğin kafa senden farklı bir ideolojik görüşte olmam mı? neyse abi sen şimdi humanizm , insan hakları , özgürce yaşamak , düşünce özgürlüğü filan gibi değerleri savunduğun için. Benim kafa yapıma ondan laf etmiyorsun tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

biri fartcritted 'e buz yetiştirebilir mi? yanan yerlerine sürsün arkadaş.

Kim oldugunu şimdi çözdük Rapid eye movement denen yeteneksiz sürüsü guildinde oynayan tipitipmiş. 17hours / day ile 15 günde kesememişler bossu şimdi gelmiş burda salyalarını saçarak bana sallıyor. Adam gibi oynayıp kesseydiniz arkadaş elinizi kolunuzu ben mi bagladım ? Git guildindeki yeteneksizlere çemkir.

Beynin yanmış kardeşim senin günde 20 saat raid yapmaktan. Abinin hatrı var bak abin sevdigim bir insan. Ama en son senden endişeliydi archimonde da wipe yemekten saçlarının beyazladıgını intihara meyilli oldugundan falan bahsediyordu. Fazla yorma kafanı raid dışında. enerji sana raidde lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...