Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

abi sitesinde bi de yaz contenti blabla evelemiş gevelemiş şu pozisyondan bile haklı duruma geçip kredi toplamaya çalışıyor pes.

Patch 3.3.0 is a content patch that included Icecrown Citadel as a new raid instance as well as three 5-player dungeon wings in the Frozen Halls.
Release (US) December 8, 2009

Sindragosayı mart gibi kestik, mayıs haziran gibi "KADRO YETERSİZLİGİNDEN" ara verdik yaz maz hikayeydi. Detaylarını bilen çok iyi bilir. 2 isim verip bunların yerine yeni adam bulana kadar raidlere ara verdim, ben bu heriflerle LK progressi yapmam demiştim gruplaşma olmadan direk şahsi tek kişi olarak. Ve raidlere ara vermişti karandin bunun üzerine, iyi hatırlar.

Dragon soul ve swtora geçiş yalanı ise baya kuyruklu bir yalan olmuş yine.

BioWare and LucasArts are pleased to announce that Star Wars™: The Old Republic™ will launch on December 20, 2011 in North America and on December 22, 2011 in the European Launch Territories!

Bizim warmaster kesme tarihimiz 27 aralık.

Zaten yılbaşı sonrası da Swtora geçmiştik ocak ayında.

Hatta Dragon soul contentinden hemen önce Chaosbreed askere gitmişti hatırlayan hatırlar. Karda kışta askerlik yaptıgını bilmeyen yok. Bi karlı nöbet fotosu isteyim senin için de gözün dragon soul yaz contenti görsün. Yalanını s..yim.

Sosyal ağlarda paylaş

ulan 1.5 2 aydır sırf karandine söz verdiğimiz için suraya birşey yazamıyorum.Adam net sekilde herhangi bir yere yazı yazılmayacak oturun oyununuzu oynayın dedi.Hani yalan iftira olurda bu kadarı hakketten sizofren işi olmuş. Bu Deathfreak denilen tipi anlatıyorlardı inanmıyordum. Gerci diablo forumlarındada baya dalga geçmişlerdi bu herifle paticikte zaten yabancılar twitterda agızlarını bırakmışlar kıclarıyla gülüyorlar buna hakketten bir insanın kendini bu kadar kücük duruma düsürmesi bu kadar ezik olması ilk defa karsılastıgım bir durum.neyse artık catas progress yapmadıgına ve bende yurtdısına gidecegimden önümüzdeki progressda olmayacagımdan rahat rahat ne oldugunu anlatabilirim.( gerci karandinin gazabına ugrayabilirim )

Bu arkadaş Catastrophe'un gm i olan karandine saçma sapan ithamlarda bulunup, kendi altcharlarını raide almadıkları için ( ki en gearlı charlar bunun altları nasıl oluyorsa) ve bunun yerine diger officerları tercih ettikleri için ( ki bu plauses ) tiriplere girmiş karandinde buna saglam bir sekilde oturup oyununu oynamasını tembihlemiş.bu arkadas olayın ertesini günü karandinin anasına küfür edip telefonda ters ters konusmuş götün yiyorsa beni guildden at demiştir. Tabi sonra 50 kez yalvarmasına abi ben yaptım sen yapma demesine ragmen karandin tarafından guildden atılmıs bir insan. Guildden atıldıgı gün bayram yeriydi net hatırlıyorum.bir insanı seven birkişimi cıkmaz arkadas bu kadar mı olur yani.Neyse sonra tekrar karandin in siniri gecince pm atıp 2 hafta boyunca karandini harraslamıs ve karandin sonunda yumusuyarak sadece raid yapcaksın bindımda olmucaksın officer olmucaksın sartlarıyla bunu guilde almış. Bu arkadas guilde alındıgının ilk günü gene millete pm atıp ortalıgı karıstırmaya calısınca tekrar karandin tarafından kicklenmiştir. Sonrasında gene aynı terane yalvarmalar ben yaptım sen yapmalar devam etmiş sonunda gercekten geri alınmayacagını cözünce pisligin camur at izi kalsının dibine vurmustur.

E kendini cok iyi oyuncu sandıgından methodda bir sansını denemek istemiş. Methodda warriorun iyi oldugu bir content adamın 6 tanede altcharı var biz bunu bigüzel kullanalım sonra bir kenara atarız mantıgıyla bunu guilde almıstır. E dogal olarak 13 bossdan sadece bir bossa alınmıs onuda lakabına yakısır sekilde ölü olarak bitirmiştir. Adamlar bunun ne karar leş bir oyuncu olduğunu görünce ragefreak demeyi bırakıp deathfreak demeye başlamıslar. E yaptıgı sacma sapan hatalardan sonra son bossun kadrosundanda cıkarılıp (ki son bossda cok cok iyi warrior bossu )keser kesmezde adamı guildden attılar. Ulan sıkıyorsun bare destekli sık hani bilmeyen adamlara anlatıyorsun twitter a acıp bakın bu herifle dalga gecmeyen bir insan evladı yok hani.

Neyse gel zaman git zaman madem bu adam ortalık malı oldu pwnanza bide biz kullanalım demiş.elinde weak auras oldugundan dolayı direk olarak guilde almışlar. Burda asıl dalga gecme olayı baslıyor işte twitter dan takip edin kalanını oraya girersek cıkamayız.

yani benim anlamadıgım insanların dogal hali kötüde bu adam bi farklı kötü olmuş.he bu arada bunu söyledigime büyük ihtimal pişman olacam ama karandinin bunu 2. kez guilde almasının nedeni hastalıgı yüzünden acıgından diye bir söylenti var. Bunun belinde tömürmü varmıs ne varmıs o yüzden böyle sapıtıyormus arada babası zaten kendini alkole vurmuş böyle bir evladım olsa ben daha beter seyler yaparım heralde. Hani bide senin anan bacın yokmu noffy hakkında eski sevdigim dedigin insana yazdıgın seylere bak bundan daha 10 sayfa önce fuckbody filan demişsin forumlarda ama sslerde whattsapp tekrar birlikte olmak için aglıyorsun yalvarıyorsun. He ama pardon senin şizofren dünyanda aglarken noffynin karsısında oyun oynuyordun dimi.ulan senin gibi tipleri etek giyip gezdirmek lazım senin gibiler yüzünden erkekliğimden utanıyorum lan yuh.hani bunları anlatıyorum ama o kadar yüzsüz bir tipsinki o kadar sizofren bir dünyan varki biliyorum
söyledigim hicbir seyi anlamyacaksın gene bunlarada verecek bir cevabın olacaktır.yazdıgın seylere baksana saka gibi hayatın yalan olmus.

Neyse olayın özü Karandin buna kendi alkolik babasının yapmadıgı babalıgı yapmış her türlü pisligini temizlemiş 6 yıl bu adama dayanmıs yanında tutmuştur.ama sabrında bir sınırı var hani lan karandinin lakabı patient de bu kadarıda fazla. Bak kocum sana tavsiyem kendine ceki düzen ver git hastalıgınla ilgilen yoksa birilerinin hakketten elinde kalacaksın.He Catas mevzusunda adam yazmış zaten orda 1 ay daha sikik rank 40 50 arası için raid yapmak istemiyoruz diye neyin kafası bu beklersiniz bir dahaki contenti ne olacagını görürsünüz. 10 yıllık guild kime ne ispatlıcak. Yok adamı net tanıyorum gider 5m yapar gene ayakta tutar o CATASTROPHE u. ( Cokmu yagcılık oldu lan ? ). Millet tatile cıkmaya basladı bile ben 17 18 i gibi gidiyorum mesela karandin 21 inda gidecek yanılmıyorsam kısacası yazmış orda time-out.yazın raidmi olur lan.

we'll be back.

He bu arada birkac ss atım adam kendine güzel ithamları filan var kişinin kendini bilmesi güzel birsey tabi http://i.hizliresim.com/ngLkWa.png aleme ne oldugunu beyan ettigi zaman.

Aha catastan atılması kendi cıkmıs ya hani öyle yazıyordu tip http://i.hizliresim.com/poBjNm.jpg

Aha methoddan kendi cıkmış. http://i.hizliresim.com/DR4EOz.png

Çok saçma sapan adam tanıdımda bunun gibisini cidden görmedim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Civcivhead said:

Beyaz plastik boyayla boyanmış duvara ışığı vuran sarı ampule dadanmış bilumum börtü böceğe gözüm çarptıktan sonra yerdeki topuğuna basılmış sivri burunlu ayakkabı ve sabo terliğe çarpmamaya dikkat ederek gecekonduya giriş yapmış gibi hissettim bi an. Gidiyorum.

Kitap yazarsan haberim olsun pandora'dan siparis veriyim. edebiyatina hayranim oldum ihtiyar delikanli
Sosyal ağlarda paylaş

Papayas said:

senin anan bacın yokmu noffy hakkında eski sevdigim dedigin insana yazdıgın seylere bak bundan daha 10 sayfa önce fuckbody filan demişsin forumlarda ama sslerde whattsapp tekrar birlikte olmak için aglıyorsun yalvarıyorsun

Peki şimdi bütün olay noffynin (siimiizle aynı kişi mi bu) ragefreakten ayrılıp karandinle birlikte olmasıyla mı başlamış? Aralarındaki husumet neden?

Bide twitterda kim ne dalgası geçmiş onların da linkleri varsa plx
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Peki şimdi bütün olay noffynin (siimiizle aynı kişi mi bu) ragefreakten ayrılıp karandinle birlikte olmasıyla mı başlamış? Aralarındaki husumet neden?

Bide twitterda kim ne dalgası geçmiş onların da linkleri varsa plx

tam bir müge anlı sorusu :D
http://www.medyaradar.com/f1/4b1_1080f.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın adamı sırtından bıçaklayan bıçaklayana.senin ilk guilde
girdigin zamanıda anlattılar zaten stamina flaskı cektiyormus sana karandin yaşamak için. Gerçi gene ölüyorsun gördügüm stamina flaskı taktigine cokmu alıstın nedir.neyse herkes tarafını belli etti suanda zaten de bu kadar aşağılık olacaksak bende olum hemen. Siege of orgrimmar contentini niye bıraktıgınıda anlattılar bize rahat ol sen. halen boynuzluyor mu cici kız arkadaşın seni SANCTORA bak olum o kadın birgün hamileyim diye gelirse kesin test yaptır sakat birsey cıkmasın sonra birinin cocuguna oglum kızım filan deme aman.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gönül isterdi ki cevap vermeyip he deyip geçelim ama hani şunca iftiraya da bi hop demek lazım degil mi

Baştan ele alalım, guildden çıkış konumu alt char mevzuuna indirgeyecek kadar vizyonsuz olmandan başlayalım. Guildden kavga edip çıkışım yönetim tarzımızın git gide diktatörlüge dogru gidişi ve karandinin keyfi kararları / yalakalarına kıyak geçmesindendir.

Konuya hakim olsaydın benim hiç bir alt charımı guild runlardan gearlamayıp fragnance'ın friday mythiclerinden gearladıgımı bilirdin yalancı ezik seni. (dünyada blackhand mythic kesen tek pug raidin düzenli katılımcısı idik o zamanlar lazel ile https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qtrgmJ1vF_T0GM5Z5nGk4ufEj_RDz-n2dr8AScDq26Q/edit#gid=0)

Daha sonra tekrar girdigimde bir hafta kadar sonra, çok sudan bir bahane ile "sen lazele nasıl whisper atıp konuşursun" şeklinde bir bahaneyle, tabiri caiz ise, sen bana küfredip guildden çıkamazsın ben seni atarım şeklinde bir kick yedim karandinden.

Methoda giriş sebebimi bunun alt charı var kullanırız panpa şeklinde "küçük guild" mentalitesi ile yorumlaman normal, çünkü öyle biryerde oynamamışsın kültürünü bilmiyorsun. Heroic runlarımızda adam eksik oldugunda arkadaşlarınızı çagırın dendiginde kendi mainimizden daha gearlı, 704 hatta 705 (o zamanın top limiti) adamlar doluyordu raide saniyeler içinde. Method bu, boru mu ?

Rogerbrownun ilk girdigimde söyledigi şeyler vardı"adama ihtiyacımız yoktu ve 300 apply arasından aldık extraordinary oldugu için, az spot bulacaksın, hiç spot bulamayabilirsin bile, senin için zor olacak, kolay olacagını düşünmeni istemem" şeklinde.

Şu deathfreak diye kendi takmış oldugunuz lakabı methodda bir kere bile duymadım. Simay ile konuşmamda, warrior aşırı weak ve çok düşük gear ile son bosslara giriyoruz (tyrant keserken 706 item levelim vardı) ilk aoe damage da ölenler warrior oluyor. O yüzden krepse craps, frage deadqvist diyorlar, yakında bana da deadfreak diyebilirler hiç şaşırmam demiştim. Fakat bunu methodda ragefreak'e deathfreak deyip atmışlar xd şekline çevirmek tam da ismini vermek istemeden post atan bir ezige yakışan bir hareket.

Neyse methodda progress bittikten sonra konuştular çıkardılar (Sizin deyiminizle ATTILAR ZAXD) Top guildlerde pek öyle olmuyor o işler, profesyonel oyuncu hepsi, gelirler falan çok yüksek, o yüzden öyle attılar çıktı çıkarıldı vs sonuçta degişen birşey yok, benim için de yok zaten, aynı bok.

Pwnanza macerası ile catasın bana göre o ara en iyi oyuncusu olan kimp ile oldu. Kimp'i eskiden beri çok severim aramız gayet iyidir. Abi pwnanzadan çagırıyorlar tek gitmek istemiyorum, gel gidelim söyliyim dedi. Zaten istedigim her guilde girebilirdim nasıl methoda girdiysem. Methoddan çıkan bir adamın başka guilde girmesini WA'ya baglamak kadar subjektif bir düşünce yapısı daha olamaz. Çünkü ben başka guilde girene kadar elimde fight WA'sının, videosunun oldugunu bilen bile yoktu. Bana pwnanzadakiler taktigi ne kadar biliyorsun bossu ne kadar denedin diye sorduklarında, Ben de onlara dünyada 4-6 arasında bitirtebilecek kadar infom oldugunu söyledim. Gm Shacabau "don't expect that much" demişti. Fightı en kücük detayına kadar anlattım. Kendi fraps footage'ımı private upload edip guildden sadece 6 kişi ile paylaştım dpslerin genelinin haberi bile yoktu video oldugundan. Yani adamlara büyük bir şans oldum. Zaten akşam raid yapan bir guild olarak böyle top ranklarda gözü yok, Pwnanzanın normal şartlar altında yeri 10-15'dir.

Her neyse, belimde tümör varmış babam alkolikmiş falan, arkadaş bu kadar mı konuşuyorsunuz hikayeler yazıyorsunuz arkamdan. Resmen bir şehir efsanesi olmuşum. Neyse ki dogru degil bu dediklerin.

Aslanım biraz kafanı kullan, 6 yıl boyunca officer oldugum ve yeri geldiginde karandin haftada bir raidden raide ugradıgı günlerde guildin her bir bokuyla yıllar boyu ilgilendigim için falan, almış olmasın geri ?
Senin o çok sevdigin şuan yaladıgın gm ile senin egitim ögretim hayatın kadar guild yönettik birlikte.

Peki adama sorarlar sen kimsin be yarr.m bunca yalan yanlış dedikoduyu gelip böyle itham ederek iftira atabiliyorsun, kim oldugunu bile söyleyemeyecek kadar mı acizsin?
Sosyal ağlarda paylaş

olgunarslan said:

Haklısın adamı sırtından bıçaklayan bıçaklayana.senin ilk guilde
girdigin zamanıda anlattılar zaten stamina flaskı cektiyormus sana karandin yaşamak için. Gerçi gene ölüyorsun gördügüm stamina flaskı taktigine cokmu alıstın nedir.neyse herkes tarafını belli etti suanda zaten de bu kadar aşağılık olacaksak bende olum hemen. Siege of orgrimmar contentini niye bıraktıgınıda anlattılar bize rahat ol sen. halen boynuzluyor mu cici kız arkadaşın seni SANCTORA bak olum o kadın birgün hamileyim diye gelirse kesin test yaptır sakat birsey cıkmasın sonra birinin cocuguna oglum kızım filan deme aman.

Asılsız iddialar. Doğruları anlatırdım ama bysopa ve noffynin lümpen seviyesine inemicem, vicdanım rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...