Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ragefreakyo said:

micha said:

Ütopya'daki Semih'den bile daha eğlenceli hallerin var. Attığın mesajlarda neden bir tutarlılık göremiyorum? Neyse ki ekranın %90'ının yemyeşil olduğu raid için burada ter dökecek zamanlarım olmuyor. :)

Kardeş sen fazla ütopya izlemişsin sanırım. Gayet netim agzıma geleni de söyledim. Sırf bana karşı bişeyler söylemek için g.tünden element uydurma.

Guildi yarı yolda bırakan demek senin gibi content ortası 3 tane guild degiştiren demektir, bunny gibi guildhop yapıyorsun hobi olarak :)

Ütopya çok dogru bir tercihmiş senin için şimdi bir daha düşününce. Hayatında başarılar.

Liberty ne parfüm markası mı ?

http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Ragefreak/simple

Sen sanırım boost oluyorsun. Daha 1 tane myhtic kesmişsin.Yedek falan takılıyorsun anladığım kadarıyla. Laf attığın başlığın insanları 5 tane kesmişler ekip olarak ve sana göre iyi durumdalar.
Bunun dışında 10 senedir wow da wow. Vakit yok, yaş ilerledi ve zaman ayıramıyorum. Neden zaman ayıramıyorum gibi bir derdimde yok.
Uzaktan takip ediyorum . Nasıl olsa 2 ay sonra 1-2 hafta oynasam herkesin başladığı ve bitirdiği gibi , aynı noktada olacaksın onun için hırslanmaya gerek yok.
Sen Method'a gitmişsin ancak, ne senin onlara ne de onların sana ihtiyacı var. Çünkü sen bu oyunda bir misyon edinmişsin senelerini harcayıp, kollarını kanırttığın günleri bir çırpıda silebilmişsin. Onun için bazı mesajlarında kapıları biraz açık bırakmışsın bazı mesajlarında tamamen kapalı ben bu nedenle tutarsız tavırların var dedim.

Screen shot meselesine gelince evet bizim çocuklar garrosh'da zorladılar ve kestiler ben o günü gelemedim.Makarasına bende resim çekildim. Geldiğimde "sen kenara geç lan ben geldim" demedim. Liderlik bu olsa gerek en azından saçma sapan egolarım yoktu.
Sequ sende yalaya yalaya bir hal oldun. Stream açtığında tipine demeden geçemediğim bir adamsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç stream açmadım ki lan başkasıyla karıştırıyorsun :)

Hafızanda zayıf başkan:)

Ayrıca yeter artık kendini paticikde rezil ettiğin :)

Onuda geçtim bizim guilde de başvuru yapmıştın hatırlatırım direk ben red etmiştim :)

Hatta bizim guildde anlatırlar seni. Zamanında yine gm olduğun bir guildde ne kadar oyuncu varsa sana ana avrat sövüp guildi dağıtmışlar.

Hani sen busun yani wow da oyuncularından ana avrat küfür yiyen, boss killinde bulunmayıp ss için summonlanan, methoda giren adama kıskançlığından laflar atan saçma bi adamsın:)

Suratında olmuş kösele gibi şurada ne kadar adam varsa sana laf çakıyor ama utanmayıp yine geliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Sen sanırım boost oluyorsun. Daha 1 tane myhtic kesmişsin.Yedek falan takılıyorsun anladığım kadarıyla. Laf attığın başlığın insanları 5 tane kesmişler ekip olarak ve sana göre iyi durumdalar.

Method ile catas ı kıyaslayamazsın. catas her nekadar başarılı olsa da method ile arasında daglar kadar fark var. hiç mi videolarını falan izlemedin adamların? hani eş deger bir guild e falan gitmiş olsalar ve şu lafı söylesen haklı olursun da saçmalamışsın be arkadaşım . yani method un kafaya göre raide adam almadıgnı bilmen lazım ve adam ne yapsaydı catastan çıkıp HC kesmeye çalışan türk guildlerine mi gitseydi?
Sosyal ağlarda paylaş

method

boost yapmaya adam mı alıyomuş

sdfjhsagdfajhsdfghdljshgfakgdfcflajhgdfladjsdfhgajhdfadfaghsdfahskgldzsdljasgdahjdfasdkfasldfagdflasdf.

abi siz eşi dostu devamlı raide gelen adam yerine alır boostlar, sonra topluca başka guildlere gidersiniz de.

world rank 1 guild öyle boostlamaya adam almaz, onu geç, o guilde başvuru yapmak bile 30 kilo billur isterken bide kabul edilip progressin ilk haftasında son 3 bosstan birinde kill almak daha çok billur ister.

dramayı uzaktan izlemek daha hoşuma gitse de, kıskançlıktan milleti suçlayan insanlara hiç tahammülüm yok malesef. bu topic sana göre değil micha.

hatta madem boostlanmalık adam almışlar, yap sende bi başvuru, sonra methodwow forumlarındaki konuşmaları ss at, görelim sendeki billur kaç kiloymuş. yiyo mu? varmı cesaret?
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

micha said:

Method ile catas ı kıyaslayamazsın. catas her nekadar başarılı olsa da method ile arasında daglar kadar fark var. hiç mi videolarını falan izlemedin adamların? hani eş deger bir guild e falan gitmiş olsalar ve şu lafı söylesen haklı olursun da saçmalamışsın be arkadaşım . yani method un kafaya göre raide adam almadıgnı bilmen lazım ve adam ne yapsaydı catastan çıkıp HC kesmeye çalışan türk guildlerine mi gitseydi?

Ben dağ kadar bir fark göremiyorum. Bizim Türkleride birileri desteklese aşağı kalır yanları olmaz.Herkes böyle birbirine pandik atma peşinde olmasa neler olur neler.. Eminim Rage'de uğraşmak kafa patlatmak istemedi belli başlı sorunları oldu. Fakat o kadar sene üzerine guildina veriştirmesi saçma bir hareket.

Bu adamlar 2 ay evvel zaten PTR'da kestiler Ragefreak mi vardı kadroda...
Her adamın zaten bir çok alt karakteri var. 2 Hafta full kapanıyorlar bitiriyorlar. Sonrası boş kısacası bana göre boost.

Zaten hali hazırda oturmuş bir kadroları var member sayısına bak 420.
Her başvuranda girer bench'de oturur, öyle bekler.
Adamlarda guild kick mantığı yok. Justmonk'dan hepsini dinledim.

Kısacası hal tavır hareketleri doğru bulmuyorum. ( Ragefreak ve karalayanlar) Bu kadar zaman emek harcayan insanların ve adı olan bir guildin bir adamın guildden çıkarak milletin ağzına sakız yapması çok saçma.
Bu arkadaşlarda vakti zamanında guildi kötülediğimi düşünüyorlardı, hatırlatırım. Şimdi ne olduğunuz ortaya çıkmış oldu.Tamamen bireyseldi ve bireysel olarak haksız da çıkmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi salladın her isteyen girip bekliyorsa benchte girsene bi sen de. Sconun sub guildiyle karıştırdın galiba adam raider kadrosu zaten çok geniş olmayan 1. Sıradaki guilde trial olarak girmiş, üstüne progresste yerde almış. Sevmeyebilirsin ama bok atacak bir durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Burası catastrophe guild topici, başka guildleri konuşmayın, hadi benim catas ile yakından alakam var veya all caps guildindeki oyuncular ile catasın alakası var ama methodu burada konuşmanın hiç anlamı yok.

Hele şu arkadaş gibi böbrekten sallamanın hiç anlamı yok.
micha said:

Bil de sallama diye söylüyorum kadro toplam 25 kişi. 22 member, 2 trial 1 de veteran sp var gelebilirse geliyor raidlere işten vakit bulursa. Heroicleri bile 30m yapmak için dışardan arkadaş çagırdık her raide 5 6 kişi.

Hali hazırda oturmuş kadroda 420 kişilik member sayısı mı olur ? bebekken iyi mi beslemediler seni, kafan mı çalışmıyor, çocukken baban elinden düşürdü de kafanı mı çarptın ? Soy agacında akraba evliligi falan mı var ? Oturmuş kadro dedigin 15 20 kişi olur geri kalan 400 kişi onun bunun arkadaşı ya da eskiden oynamış elemanlar ve herkesin 8 9 alt charı işte her guildde oldugu gibi.

micha said:

Justmonk'dan hepsini dinledim.

haHAHAHAHHAHAhhhahaHAHAhaahhaaadaldadadxxda dlsadlolsg ok. Justwait üşenmedi ve seninle konuştu bunları tek tek öyle mi :) Aptal oldugun kadar yalancısın da.

edit
aklıma geldikçe gülüyorum 420 kişilik kadro oldugunu ciddi ciddi şuraya yazarken hiç mi utanmadın sıkılmadın arkadaş aptalım sanarlar diye düşünmedin mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Zergling said:

micha said:

ONE MINUTE.

20 raid çıkıyor ve 20 kişide yedek o halde.

20 değil abi

adamlar 420 kişi oldular. 21. raid için kadro topladılar.

Methodun taktiği de çözdük, 21 raidden biri elbet world first yapar yani bossları. Kimsenin aklına da gelmezdi hee. Sco'nun kafa calısıyo, takdir ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Burası catastrophe guild topici, başka guildleri konuşmayın, hadi benim catas ile yakından alakam var veya all caps guildindeki oyuncular ile catasın alakası var ama methodu burada konuşmanın hiç anlamı yok.

Hele şu arkadaş gibi böbrekten sallamanın hiç anlamı yok.
micha said:

Bil de sallama diye söylüyorum kadro toplam 25 kişi. 22 member, 2 trial 1 de veteran sp var gelebilirse geliyor raidlere işten vakit bulursa. Heroicleri bile 30m yapmak için dışardan arkadaş çagırdık her raide 5 6 kişi.

Hali hazırda oturmuş kadroda 420 kişilik member sayısı mı olur ? bebekken iyi mi beslemediler seni, kafan mı çalışmıyor, çocukken baban elinden düşürdü de kafanı mı çarptın ? Soy agacında akraba evliligi falan mı var ? Oturmuş kadro dedigin 15 20 kişi olur geri kalan 400 kişi onun bunun arkadaşı ya da eskiden oynamış elemanlar ve herkesin 8 9 alt charı işte her guildde oldugu gibi.

micha said:

Justmonk'dan hepsini dinledim.

haHAHAHAHHAHAhhhahaHAHAhaahhaaadaldadadxxda dlsadlolsg ok. Justwait üşenmedi ve seninle konuştu bunları tek tek öyle mi :) Aptal oldugun kadar yalancısın da.

edit
aklıma geldikçe gülüyorum 420 kişilik kadro oldugunu ciddi ciddi şuraya yazarken hiç mi utanmadın sıkılmadın arkadaş aptalım sanarlar diye düşünmedin mi ?

Catastrophe başlığında konuşmayın dedikten sonra 300 satır method yapısından bahseden yine sen >:D< TUTARSIZ.

416 member var demek, 416 tane ayrı ayrı oynayan var demek değil.
Bunu anlamamak için kuş beyinli olmak lazım. Trolleyen sürekli eleştrilere gelemeyen insanlar Catastrophe'u trolleyenler belli 20 sayfa yazı ağlama duvarı ve karalama defteri yapanlarda belli.
Konumuz madem ki catastrophe 5/13 için tebrikler başarılarınızın devamını bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...