Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Olm adamı ne çekememişsiniz ya.

Paticiğin genel huyu ya bir şeyde başarılıysan yada çok paran varsa böyle gelip reröre liyorlar.

Yapmayın olm ayıp kıskançlıktan çatlicaniz. Adam hem gitti methodda world first aldı hemde gitti diğer guildde world 5 aldı.

1 content içinde yaptı bunu.

Leak yapmışmıdır bence yapmıştır gayette salakça yapmış ben olsam para isterim lan.

Verin parayı gelim taktiği anlatayım keserük derdim yani.

çatlayın lan fakirler adam wowun tr first eu best istanbul anadolu fikirtepe şampiyonu oldu.

Siz hala elizabeth
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi Ragefreak Method ile bossu kesmiş olsa ve üstüne başka bi guilde girip onlara kestirse bukadar lafa bişey demem ama kendisi de ilk kez kesmek için başka bir guilde girip yardımcı olmuş. Yardım etmese kesebilirler miydi? Çok net olarak tabiki hayır, 2 reset daha uğraşırlardı.

Peki yaptığı şey ethic olarak nekadar doğru? Bunun da göreceli olduğunu düşünüyorum. Ben olsam aynı şeyi yapardım ama kendimi o bossda bir kamyon wipe yemiş birisinin yerine koyarsam da baya küfür ederdim ^^ Bilmeyenler varsa diye bir not geçeyim, Method'un yaptığı bir weakaura bossun en zor kısımlarından birini, bossa ilk kez giren birinin bile oynayabileceği hale getiriyor. Zaten Method ile Paragon arasındaki 2 günlük bu fark da buradan geliyor. Sonuç olarak bence Ragefreak kişiles olarak bu content progressini bitirmediğinden başka bir guilde girip orada bitirdi, bu bilgileri paylaşması da normal. İşin tek kötü yanı, çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen bu olay yüzünden isminin wow camiasında kötüye çıkmasıdır.

Methoda girip çıkması konusunda da çok fazla konuşmamak lazım. İyi oyuncu olmasa Method'a giremezdi. Method'da kalamaması iyi oyuncu olmadığını değil, Method'un istediği oyuncu olmadığını gösterir. Guildlerde yetenekden çok ortama uyabilecek, kaynaşacak oyuncular aranır. Bu yüzden de guildde sizi kollayacak ve arkanızda durabilecek arkadaşlarınızın olması gerekir. Ragefreak'de bu olmadığı için biraz ön yargı ile erken bir şekilde çıkarıldığını düşünüyorum. Ha bana kalsa gidip Method'da oynamam, topluluk olarak pottm ve fragnance gibi kişiliksiz insanların bulunduğu, insanların sadece çıkar amacıyla bir arada durduğu saçma sapan bir guild ^^
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

söz konusu şeref yoksunu, yankının yayınında "leakfreak" lafına dayanamayıp gerçek kalitesini gösterdi.

hahahah martta geceleri 10 posta yiyen kediler bile senin kadar kuyruk acısıyla gezmiyor lan, hazımsızlıgın nedir guildden falan mı attım zamaında, applyini mi decline ettim? Cevap vermedigim halde inatla böyle şeyler söylüyorsun. He anasını satim gerçek yüzümü gösterdim malın tekine timeout verdim stream chatten. WOAH TAM BIR ŞEREF YOKSUNU HAREKET. Hata etmişim keşke önce kallavi bi küfretseymişim.

Açın şu malın geçmiş postlarına bi bakın da safını, subjektifligini ve beyin yoksunlugunu görün madem.
Sosyal ağlarda paylaş

çelimsize bak mal falan demiş sen değilmisin lan oç diye küfür eden yankının yayınında ? ne dedim sana ? yada daha önce ne demişim? tanımam etmem seni, buradan okuduğum lafın üzerine geyik yaptım sen ne yaptın direk oç diye sövdün, senin bence psikolojik sorunların var en kısa sürede psikolojik destek al bence yalan, küfür, iftira, çamur vs.. her bi bok var sende.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

çelimsize bak mal falan demiş sen değilmisin lan oç diye küfür eden yankının yayınında ? ne dedim sana ? yada daha önce ne demişim? tanımam etmem seni, buradan okuduğum lafın üzerine geyik yaptım sen ne yaptın direk oç diye sövdün, senin bence psikolojik sorunların var en kısa sürede psikolojik destek al bence yalan, küfür, iftira, çamur vs.. her bi bok var sende.

Tabi caniiiim yeah cool story bro. Kafanda mi yasiyorsun bunların tamamini? Oradaki herkes gordu tek kelime kufur etmeden, aksam aksam isin mi yok deyip timeout verdigimi. Bunun uzerine bana pmden gelip ana avrat küfredersen karsiligini alinca neden darildin ki anlamadim? Buraya gel klip cevir sonra :)

Arkadaslar uyarayim bana gelip pmden ana avrat sovene karsilik veriyorum boyle de serfsizim psikolojik sorunlarim var. Bilmeyen veya garipseyen varsa asdffgsaad

Ayrica seni sordum kim bu adam all capsdenim diyor falan dedim, all capse simdilik giren cikan yeteneksiz en kazma adam dediler senin icin bak haberin olsun. Bunu diyenler de neyse isim vermiyim koro halinde zaaa en kotu leshest dediler ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok burası da lezzetli, ragefreakin olayı global bi drama sonuçta ve millet pwnanzanın killi legit midir değil midir bunu tartışıyor forumlarda.

Ha ama seksli dramanın lezzeti bi ayrı o konuda haklısın. Xeşke CATASçılar gelip olayın seksle ilgisi yok diye bişiler anlatsa tek taraflı dinlemesek =/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...