Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Demez, düşmanım düşmanımdır, kim oldugu da bellidir. Diger düşmanları beni ilglendirmez. Çogunu zaten sevmem ya da zamanında birlikte tavır almışızdır.

Content sonuna kadar catas ile ilgili birşey yazmak istemiyorum, hala arkadaşlarım oynuyor orda. Yeterince görüş belirttim, hepsinin arkasındayım. Content sonunda dedigim gibi çıkmazsa zaten temiz g.t olurum, gözlük mözlük ne takıyorsanız o zaman takarsınız, ama dedigim çıkarsa o arkadaş cebinden çıkardıgın gözlügü sen nerene takarsın ona da sen karar ver.

Progressde önemli olan nasıl başladıgın degil nasıl bitirdigindir. Archimonde kill tarihi tek önemli olan şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Upset oldugum tek nokta paragonun 2 saat gerisinde kalmış olmak kendi adıma. Catas adına işlerin zaten nasıl gidecegi malum kahin olmaya gerek yok 50 kere söyledim gördügüm tabloyu. Sabah erken raide başlayıp suni ranklar alınmak ile bitmiyor o content, devamını getirmek lazım kimse de upset olmaz bu boş işlerle :)

content bitince tekrar gelir durum degerlendirmesi yaparız :) 1 ila 1.5 ay arasında belli olur o da en erken
Sosyal ağlarda paylaş

main team zamanı da gelir abi sabırla olur bu isler. en kotu ihtimal baska guilde gecer ki catas'tan daha kotusune bu saatten sonra gecmeyecegi de asikar.

progresste yeri belli olmayan, istemedigin adamlarla kadroda olmaktansa oyunun top guildinde yedek beklemek daha tercih edilesi.

bu arada sco tüm killerde var, sitede gozukmuyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

o değilde catas sizi 2 warrior iyi taşımış zamanında, progress de oynamak varken bench boy olmak :(

Geyiğini yaptık ettik te, haksızlık ettirmem.

En kritik bossta almışlar işte adamı, başka bosslara da alırlar daha sonra, bu işler zamanla. Progress zamanı trial deneme zamanı değil, bunlar bu işi iş olarak yapan adamlar. Öyle 11. boss a almaları bile Ragefreak in iyi olduğunu gösterir yeterince.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Arkadaşlar, yoldaşlar, romalılar, durun sakin.

Guild adına aldıgımız kararlardaki anlaşmazlıklar sonucunda çıktım ve epey uzun süre oluyor 1.5 ay oldu aşagı yukarı. Önümüzdeki content Method ile raid yapacagım evet. Tabi ne kadar spot bulabilirim veya warrior ne kadar işe yarar bi class olacak orası allaha emanet. Belki de başka bi char ile oynatacaklar onu bile bilmiyorum henüz.

Bunun yanısıra bunca yıl bu guildi gerek yetkili agızdan, gerekse fanatiklik seviyesinde savundum her platformda. Bundan sonra da bu degişmeyecektir. Artık uzaktan 1. sınıf fanboy olarak devam ederim.

Takım tutar gibi hissediyor insan bi zaman sonra. Umut bulut da galatasarayda oynuyor en nihayetinde, takım tutmayı mı bırakalım. Veya ülkeyi tayyip yönetiyor diye sevmeyelim mi memleketimizi.

Anlaşamadıgım veya sevmedigim birkaç insanın olması geri kalan 20 kişi ile birlikte guildi sevmedigim anlamına gelmez. Guildi hala seviyor ve benimsiyorum. İyi rank alınırsa sevinir, rank düşerlerse üzülürüm gerçek bu. Herşey top 20 30 degil. Her zaman da olacak diye birşey yok. Koyulan hedeflere ulaşılır ve content performanslarından memnun kalırlar umarım.

@sequo
Olgar 2 hafta sürüyor burda progress. İşini gücünü ayarlayıp askıya alabilen insanlar veya ögrenciler için play time olarak catasın intentin 5'de biri falan sürede bitiyor sanırım progress.

Ütopya'daki Semih'den bile daha eğlenceli hallerin var. Attığın mesajlarda neden bir tutarlılık göremiyorum? Neyse ki ekranın %90'ının yemyeşil olduğu raid için burada ter dökecek zamanlarım olmuyor. :)

Bak Arda'da Barselona'ya geçmiş senin Method'a geçmen misali. Ne mutlu sana . Bırak artık vatanseverlik modlarını guild'ini yarı yolda bırakmışsın hemide TÜRK LA..

ALL CAPS Liberty Catastrophe bırak artık bunları aş . Herkes yağında kavrulur . Su yolunu bulur bak sen bulmuşsun bir yol akmaya devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Sen şimdi yabancı kalmışsındır atakan özet geçiyim. Yarın patch geliyor, karandinin elinde adam kalmadı herkesi kaçırdı bir şekilde kişisel menfaatler, hırslar ve ikiyüzlülükler ile.

Son gün claustrophobia guildinin gm'ini kafalayıp asla tutamayacagı sözler vererek dagıttı (top 20 kasıcaz vs) İlk iki hafta kullanmak için adam alıp free raider rank da dagıtmış(2. hafta sonunda bir daha tanımaz aldıgı adamları) Çaresizlik neler yaptırıyor insana.

Üzüldüm. Downfall.

removed

Capslerin hiç birisi kesinlikle bana veya catastrophe guildinden çıkan kimseye ait degildir. Adamları öyle ortada bırakırsan arkanızdan dalga geçmeleri dogal. Sagolsunlar biz de güldük.

Neyse kaldırdım capsleri yükleyen adamın adı gözüküyormuş. Gelip neden koydun demesin nasıl olsa ulaşması gereken yere ulaştırır onlar.

Şunu yazarken mesela bir kaç kere okudun mu ?

Sonraki mesajşlarında ise bu content burası ama gelecek content tekrar geri dönebilirim imajı vermişsin mesela. Yakışmamış (td)
Tutarsızlık
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Ütopya'daki Semih'den bile daha eğlenceli hallerin var. Attığın mesajlarda neden bir tutarlılık göremiyorum? Neyse ki ekranın %90'ının yemyeşil olduğu raid için burada ter dökecek zamanlarım olmuyor. :)

Kardeş sen fazla ütopya izlemişsin sanırım. Gayet netim agzıma geleni de söyledim. Sırf bana karşı bişeyler söylemek için g.tünden element uydurma.

Guildi yarı yolda bırakan demek senin gibi content ortası 3 tane guild degiştiren demektir, bunny gibi guildhop yapıyorsun hobi olarak :)

Ütopya çok dogru bir tercihmiş senin için şimdi bir daha düşününce. Hayatında başarılar.

Liberty ne parfüm markası mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...