Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ya zaten ben istiyorum ki bu işin diğer tarafı da gelsin onlar da tartışmaya katılsın. Olayı dedikodu olmaktan çıkarıp gerçeklerin konuşulduğu bir mecra haline gelelim.

Karandini ve Siimiize ulaşma şansı olan varsa lütfen topiğin adresini versin, ben zaten e-maildan simaya gönderip yorumlarını soracağım. Sonuçta önemli bir konu, burda yargısız infazda bulunmamız doğru olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Benim ardimdan miraula daldilar, kanser gibi guildin icinde adeta. Tabi en sonlarda gozu karartip miraul ve ragefreake dalabilmek icin karandine vermeye baslamis tabi baska neler var bilemem.

Niye durup durup kendinden üçüncü şahısta bahsediyorsun arkadaşım? Wow un Zlatan İbrahimoviç iyim mi diyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız o değilde ciddi ciddi bir iki şey yazayım.

Şu konuyu başından sona biliyorum. Hrkesden dinledim resmen ama burada tek bir kişiyi övme gereksinimi duydum oda hatun kisi.

Helal olsun ya. Ormanda dişi aslan bir kabileyi bu kadar kolay dağıtamaz.

Bir karikatür vardır ya 'işte hep bunlar sex'

İnsanında hayvandan farkı yok abi. Vucudun testesteron salgılıyorsa ve o kadar wow kolik arasına bir hatun koyarsan böyle olur.

Adamlar 10 saat raid yapmaktan sosyalleşemeyince sanki dünyada tek bir kız kalmışcasına vahşileştiler ve saldırdılar.

Hep şunu dedim Catası dışarıdan hiç bir güç yıkamazdı. Ne kadar yıkmaya calışırsan bunlar birbirine daha çok kilitlenip hırs yapıp daha çok başarı alıyorlardı.

Kendi hallerine bırakın diyordum ki aynen öyle oldu.

Yazık oldu yemin ederim. Rage de, karandininde, miraulunda vs ninde senelerdir emeği var o guildde.

Çok yazık.

Ama burdan hatuna sesleniyorum. Geçende konuştuk paticiği okuduğunu söyledi dün hatta.

Aferin kız. Gerçekten saygı duydum sana :)

Yıkılmaz denilen tabuları yıktın.

Edit: Her ne kadar kisiler belli olsa da isim vermek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi türkler de klasik bi olay zaten, kız yüzünden birbirine girme.

20 yıllık dostluğunu hiç bişey bölemezken, çift taraflı oynayan bi kadın gelir, kanlı bıçaklı olursun.

Şeytanın bile bi sözü var; "Madem kadın'ı yaratıyosun be allah, niye beni yarattın."

Böyle başarılı bi guilde yakışmadı tabi orası ayrı, ama işin içine kadın girince sonuç genelde aynı.

Türk guildlerinde bu olaya tek çözüm tüm officer ve guild master evli olup karı-koca beraber raid yapıcaklar. O zaman sorun çıkmaz işte. Ben bi zamanlar Turquaz guildindeyken durum öyleydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...