Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Niye batsınlar ki? Adam aldıkları guild de gayet iyi işler beceren adamlardan oluşuyordu. Ragefreak belki guildden ayrılırken yaşadıklarında haklıdır, olayın detaylarını bilmem mümkün değil. Ama guildde kalan kimse gelip burada dramaya ortak olmadı, ayrılanlar konustu sadece. Catas'takiler islerini yapmaya devam ediyor.

Daha mythic progress tamamlanmadı yalnız. Şu anda 30. sırada olmaları sadece raydan çıkmadıklarını gösteriyor. Belki de archimonde kesildiğinde ilk 50'de olamayacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

büyük stalkladım ama drama yapmaya değer mi değmez mi göremedim.

Lan bide ne batacak adamlar. Miraul dediğin adam potansiyel tehlike her zaman. Sabıkalarını bilmeyen yeni arkadaşları var heralde, çok seviliyor. Catastrophe ucuz yırtmış bence bu dramadan, iyi savuşturulmuş bence.

Alt tarafı tuşa basan 20-30 elemansınız. Kim kime basmış neden geriliyorsunuz ki? Siz basamıyorsunuz diye mi?

Iteme karşılık seks, banka boşalltı kız onu falan gibi hıyarca laflara ne gerek var.
Sosyal ağlarda paylaş

Aaaa hiç olur mu öyle konn? Eğer iddia edildiği gibi yetenekli oyuncular guilddaki bir üye tarafından favor tradingle uzaklaştırılıyorsa bu önemli bi konu oturup konuşmak gerekir.

Diğer taraftan karandin nasıl bi tip onu hiç konuşmadık. Mesela böyle shredded falan bi tip olabilir wowdan kalan zamanını salonda geçiren, ya da no-lifer dombili sivilceli olabilir tam böyle tuzağa düşecek. Orta karar bişi de olabilir elbette, ama bu gizemi çözecek değişkenlerden biri de karandinin tipi bence. Ragefreakin suçlamalarını haklı bulduracak kadar çirkin (fiziksel anlamda tabii ki) bir insan mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice zoraki drama kovalamaların dramanın kendisinin önüne geçti yeter :)

fiziksel ne alaka nerenle okuyorsun ?

konuya da açıklık getireyim

Yeni kurulan kadronun yetenegi hakkında yorum yaptık, eski raid saatleriyle yani akşam raid saatlerine kıyas degerlendirdik 50 olmaz max 70 80 olur dedik (en azından benim görüşüm buydu).

Ama adamların vakit bollugu varmış ki öglen 2 3 de raide başlıyabiliyorlar her gün. Hayırlısı olsun bu da bir karardır guildin mentalitesini degiştirmek açısından. Rankları olumlu etkileyecektir. Ancak ilk 5 10 dışında öglen raidi yapan guild de yok, bu öglen raidleri ne kadar sürebilir, veya bu raid schedule ile ilk 40 50 ne kadar başarı bilemiyorum.

Ha şunda kesin eminim 40'ın altına asla inemezler o kadro ile gelen giden olmazsa 24 saat raid de yapsalar. İlk 3 boss tükür geç bosslardı, erken gelenin hızlıca kestigi.
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum, açın axediceın önünü kesmeyin. HAKLI DRAMA ARAYIŞIMIZ ENGELLENEMEZ

Fizikselden de kastım, hani senin iddian karandindin kişilik olarak çirkin olduğu yönünde, ben de diyorum ki bunu destekleyen fiziksel bi çirkinlik de mevcut mudur acaba? Sonuçta karandin haksızdır diye bir yargıya varmadık hala, belki de sen guildı yavaşlatan çirkef ve sorunlu bir oyuncusun? Sanırım tarihte olduğu gibi burda da başarı sonucu belirleyecek.

Bide son olarak miraul konusunda bi not düşmek isterim, adam VAY AK'da beni bile taşımıştı bazı raidlerde. Gayet yeterli görüyorum o yüzden kendisini
Sosyal ağlarda paylaş

axedice karandin mi lan merak ettim. Genelde karandini kendisinden çok hep hayranları savunurda.

Gerçi arkasından vurulana kadar ragefreak de savunuyordu onu geçtim.

Eski mesajlara bakın @Mec üvey babası gibi savunuyordu karandini ama şuanda sövenlerin en başında :)

Askjahskjashkjh
Sosyal ağlarda paylaş

9 senedir neredeyse aralıksız wow oynayan birisinin artık refleks olarak düzgün oynaması normal zaten. Ama ben yetenek/risk ilişkisine baktığımda evreni tehlikeli buluyorum. Kendine yararı olmayan bir çocuk yani. İyi olmuş iyi. Biraz yabancı havası solur egosu şişer.
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

9 senedir neredeyse aralıksız wow oynayan birisinin artık refleks olarak düzgün oynaması normal zaten. Ama ben yetenek/risk ilişkisine baktığımda evreni tehlikeli buluyorum. Kendine yararı olmayan bir çocuk yani. İyi olmuş iyi. Biraz yabancı havası solur egosu şişer.
iyi bir oyuncu deilim zaten sıkıntı yok, ego derdimde yok :) bide risk olusturduguma inanmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Evet heroic haftasında gördük her zaman oyuncu gider gelir lafının oyuncudan oyuncuya degiştini. Salı akşam saat 2 olmuş hala archimonde heroici kesmeye yakın bile degiller. All caps 4 kere %1 de wipe yedi, yarı zamanı raid yapıp daha düşük gearla.

Üzülerek dolu dolu gözlerle izliyorum dag gibi guildin düştügü halleri. yaw he top20 he. Malesef.

Bari adam azaltıp falan kesseler de mythic kapısında kapı duvar kalmasalar. O kadar da olmaz herhalde saat 3.30 gibi 15 kişiye düşürürler raidi kill için.

He o da olmazsa alt charlarımdan biriyle gelip açarım size mythici, eski dostuz biz karandin, yedigimiz içtigimiz ayrı gitmez biliyorsun kardeş payı, bir ben bir sen. Bugün bana yarın sana :)

Ragefreakyo said:

konuya da açıklık getireyim

Yeni kurulan kadronun yetenegi hakkında yorum yaptık, eski raid saatleriyle yani akşam raid saatlerine kıyas degerlendirdik 50 olmaz max 70 80 olur dedik (en azından benim görüşüm buydu).

Ama adamların vakit bollugu varmış ki öglen 2 3 de raide başlıyabiliyorlar her gün. Hayırlısı olsun bu da bir karardır guildin mentalitesini degiştirmek açısından. Rankları olumlu etkileyecektir. Ancak ilk 5 10 dışında öglen raidi yapan guild de yok, bu öglen raidleri ne kadar sürebilir, veya bu raid schedule ile ilk 40 50 ne kadar başarı bilemiyorum.

Ha şunda kesin eminim 40'ın altına asla inemezler o kadro ile gelen giden olmazsa 24 saat raid de yapsalar. İlk 3 boss tükür geç bosslardı, erken gelenin hızlıca kestigi.

Teendeen said:

Killrog Deadeye down!

5/13 Mythic World Rank 19

http://i.imgur.com/8QsFJYi.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...