Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #4

jacabo

Öne çıkan mesajlar

Ben asıl faucet rotator yapmak istiyodum. Bir çok faucetin affiliate linki var. Coinreaper falan gibi ama daha güzel görünümlü olacak :D landofbitcoin var sanırım aynen öyle olsun istiyodum. Yapmakta bayaaaa kolay olsa gerek , site site dolaşıcan affiliate alıcan önce :D Üşendim deli gibi ama bu işe üşenmeyecek olan varsa iyi kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu btcturk gibi olan ama en çok kullanılan site hangisi sizce? Tabii kalkıp mtgox falan demeyin , girdisi çıktısı kolay olacak.

Planım btcturke para atıp , onu bitcoine çevirip , o bitcoini atıyorum krakene falan atıp , orada al sat yapıp , sonra çekmek istediğimde , bitcoinleri btcturke atıp , oradan hesabıma atabilirim. En kolay para yatırma yöntemi bu sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

winkan said:

winkan said:

bitcoin için dice game yapıyorum. host+domain godaddy'den bişi olmaz di mi bana ?kumar oynatcaz sonuçta.

nasıl bir kumar oyunu olsun saygıdeğer arkadaşlar.
ya da oyun nasıl olsaydı evini evladını satıp oynarsın, böyle sorayım :D

edit:kasa her zaman kazanır.

Çok net gereken şey free faucet , çok az versin hani çok çok olmasına gerek yok ama biraz versin , baya bir çoğunluk sırf bedavası için gelir ama bedava olmayan kısmına ilgi çekmiş olursun en azından , bi de bedava alanların withdraw amountu çok yüksek yap , bedavayı kullanmayanların withdrawı çok düşük yap o derece bişi olursa süper olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah şeytan diyor bütün btcleri geçir adam akıllı bir yere , oradan dolara çevir , o paraları da direk bu hesaba at aslında pazartesi falan elime ulaşıcağını bilsem yaparım 2 gün iyi süre ama 3 hafta bekledim diyen var diye yapmıyoruz çoğumuz şu hareketi yoksa deli para var şu işte. Vakti zamanında ucuza bitstampten falan ucuza alıp btcturkten pahalıya satan köşeyi döndü :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...