Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #4

jacabo

Öne çıkan mesajlar

Bizde şu btcturk gibi bir site yapsak ya , ciddi ciddi ltc çok arttı ilgi türkiyede , ben bi ltcturk diye site yapmak isterim , sadece bu işin hem finansal hukukundan hemde internet sitesi işlerinden anlamıyorum.

Kısaca ltcturk diye bu btcin aynısı ama ltc olacak (hatta aslında aynı anda btc de olsun diğer bütün küçük coinlerde olsun komple bişi olsun) istesem , bu iki site kaça mal olur (biri sırf ltc biri komple crypsy sitesinin tl ile çalışanı gibi).,

Şimdi btcturkte 1880den aldım , 1900den satınca anca zararı karşılıyor , her 1 bitcoinden 20 lira kazanıyo adamlar sanırım , yuh :D
Sosyal ağlarda paylaş

btc-e'den çıkmasam 24 saatte 6 kere falan ltc 31'den sat, 30'dan al yap yapmıştım şimdi.

çıkmaz daha herhalde. haftasonu da yaklaştığı için yanaşmazlar daha yükseltmeye. yarın yada cumartesi bi dip yapar sonra tekrar çıkışa geçer. 23-25 civarı bişey görmeden çıkmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bizde şu btcturk gibi bir site yapsak ya , ciddi ciddi ltc çok arttı ilgi türkiyede , ben bi ltcturk diye site yapmak isterim , sadece bu işin hem finansal hukukundan hemde internet sitesi işlerinden anlamıyorum.

Kısaca ltcturk diye bu btcin aynısı ama ltc olacak (hatta aslında aynı anda btc de olsun diğer bütün küçük coinlerde olsun komple bişi olsun) istesem , bu iki site kaça mal olur (biri sırf ltc biri komple crypsy sitesinin tl ile çalışanı gibi).,

Şimdi btcturkte 1880den aldım , 1900den satınca anca zararı karşılıyor , her 1 bitcoinden 20 lira kazanıyo adamlar sanırım , yuh :D

programlama kısmını sen yaparsan 20-30k TL ltcturk gibi bir girişime yeter sanırım.(şirket kurma, ofis vs.) biraz da ltc stoğu lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...