Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #4

jacabo

Öne çıkan mesajlar

Benim elde kalan üç kuruş bitcoin ile biraz eğleniim bakalım, btcturke yatmış , satmıştım zamanıdna 60tl falan ediyomuş , onunla şimdi 1728 bandından satın alırım alabilirsem , ki alamam yakın zamanda ama olurda alırsam 1800-1900 aralığında güvendiğim bi yerde satarım.

1728 çünkü şuan btc 850 dolvar 850 dolar 1728 tl ediyor. Buna göre davranmak lazım. Aksi takdirde fazla para veriyoruz oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1728 olmasa bile fiyatın 1900lerdeyken 1728lere koyma sebebim insanlar genelde başka yerlerde daha ucuza alabileceklerini görüp , ben niye bu fiyatı veriim lan diyip almıyolar fiyatı ndüşmesini bekliyor , fiyat düşsün diye bekleyince hacim azalıyor talep azalıyor bu yüzden daha fazla satan ortaya çıkıyor ve fiyat kırılıyor , sonra fiyat 1000 dolar falan olunca tekrar 1900-2000 liralara çıkıyor bizimde fiyat hacim artıyor herkes ucuzdan kap kap kap diye kaıpışındca elinde bitcoin olanlar daha pahalıdan satmaya başlıyor vs vs , and we come to the end of another economy 101 for dummy's class. Ne kadar gereksiz izah etmişim herkesin bildiği şeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

4 başlığı okumadım,btc hakkında da çok bilgim yok.trollenecem gibi ama..

4 aydır çalıştığım yer artık hayatı sorgulatıyor nefret ettirdi her şeyden yeni iş bulana kadar sabrediyim diyorum ama her an bırakabilirim basacam istifayı yaknda..

boştayken bu btc aylık harcamalarımı karşılarmı çok bişey istemiyorum (700 ve artı süper olur lan rus param çıksın vb.)

ne yapıyım nereden başlıyım(yada sen gelme lan ayı yada başlama vs.)tutosu yokmu bu işin türkçe destek yazılı,görsel data falan..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...