Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Autumn Sale Başladı - Ne Alıyoruz?

aente

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

Skyrim daha önce aldıysanız ve dlc leri şimdi alıyorsanız felan modlara dikkat edin. Eski modladığım skyrim patch ve dlc ler gelince oynanmaz hale geldi ve hiçbir şekilde düzelmedi. Mecburen silip tekrar yüklemek zorunda kaldım ama hiç sorun kalmadı.

Modlar oyunun patch versiyonuna göre çıkıyor. Elinizdeki skyrim versiyonuna uymayan modlar varsa oyunu büyük ihtimalle açamazsınız ve başka sorun çıkar. Ayrıca steamden mod yüklediğinizde, modu silmeyi seçseniz bile klasörünüzden o dosyaları kaldırmıyor. Eğer bir şey overwrite olduysa ve yeni patchlerden sonra modu silip temiz açmaya çalışırsanız yine sorun çıkar. En güzeli nexus mod manager gibi bir program kullanmak ve modların nasıl çalıştığını, nasıl tehlike teşkil edebileceklerini öğrenmek.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Dark_Soul said:

Dark Souls 6 dolar,hala almayan varsa döverim.
Steamdan region lock lu amazondan alıp steame ekleyebilirsiniz:

http://www.amazon.com/Dark-Souls-Prepare-Edition-Online/dp/B00917DBUE/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1385672158&sr=8-2&keywords=dark+souls

VPNi amerikadan açınca steamde görebiliyorum oyunu, direk steamden alsam VPN ile sıkıntı çıkar mı?

galiba bir tek ücreti değişiyor kart türkiyeden olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Dark_Soul said:

Dark Souls 6 dolar,hala almayan varsa döverim.
Steamdan region lock lu amazondan alıp steame ekleyebilirsiniz:

http://www.amazon.com/Dark-Souls-Prepare-Edition-Online/dp/B00917DBUE/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1385672158&sr=8-2&keywords=dark+souls

VPNi amerikadan açınca steamde görebiliyorum oyunu, direk steamden alsam VPN ile sıkıntı çıkar mı?

Steam Us store a girsen bile alışveriş kısmını tamamlayamazsın büyük ihtimalle.Kredi kartının adresinden US olup olmadığını sorguluyordu galiba.Türk hesabına ait Paypal'lada ödeyemiyorsun US storedan birşey alırken.

Amazon linkini verdim ordan aynı fiyata alabilirsin.Amazonda sallamasyon bir Us adresi oluşturup,o adresle tüm digital download oyunları alabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

hannibalı dinleyip 15 dolara sleeping dogs aldım, kız arkadaşıma da left 4 dead aldım içerde 9 dolar kalmış, galiba outlastı alıcam ama tırstım açıkçası baya :D

outlastı alırsam götümü kessinler elim ayağım titredi walktrough izlerken.

15 dolara sleeping dogs cok pahalı deil mi
humble bundleda felans atmadıla rmı onu ya
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Liebe said:

hannibalı dinleyip 15 dolara sleeping dogs aldım, kız arkadaşıma da left 4 dead aldım içerde 9 dolar kalmış, galiba outlastı alıcam ama tırstım açıkçası baya :D

outlastı alırsam götümü kessinler elim ayağım titredi walktrough izlerken.

15 dolara sleeping dogs cok pahalı deil mi
humble bundleda felans atmadıla rmı onu ya

123712983712361 tane ek paket vardı 10 dolara onu aldım, oyunun kendisi 5 dolardı. humblebundleda büyük ihtimal BAP yapmak gerekiyordur bunu almak için 5 dolar civarındadır o da çok farkedeceğini sanmıyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Dark Souls'un sorunları patchlendi mi ?

Ki dün baktım GFWL kapanınca 1 Ocak'ta oyunun ne olacağı belli değil daha. Dedicated server kurabilir steam demişler ama kesin bir şey bulamadım.

durante nin fix leri yükle, birde mouse fix ile 60 fps fix orada arat bulursun DSfix 2.2 tamamdır miss gibim oyun işte, gamepad zorunluda değil hani klavye+mouse gayet güzel oynanıyor.

burdada güzel mod lar var darksouls.nexusmods
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...