Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Defenders (2017) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Gallant said:

Cokomantis said:

3. bölüm başı zorunlu paylaşım. izlemeyen bakmasın, kendi kendinize süprizi bozmayın sdf

http://i.imgur.com/1HIbAMY.jpg

http://i.imgur.com/4dOsySy.jpg

ama insan bi haluk bilginer koyar :P

ohoo constantinople deyil de dendi.

Bolumu izleyince direk Umut Sarikaya'nin o meshur karikaturu aklima geldi :)

3.bölüm başlangıcı

abi ben youtube falan açık kaldı sandım, durdurdum vidyoyu nerden geldi o ses diye aradım bi. yalnız constantinople-istanbul geyiği ne lüzümsuzdu ya. neyseki adam düzgün bi cevap verdi, aha dedim eyvah çomarlık yapacak rezil olucaz millete sdfs.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Aket-Atum said:

3. bölüm başlangıcı

Abi ben nedense ilk önce Çince konuşuyorlar sandım. Kadın "sen de bir hoşsun" diyince bir noluyor dedim de kuzen uyandırdı duruma.

Netflix Türkiye'ye hoşluk olsun diyeydi herhalde?

Istanbul'dan baska isim degisikligi Netflix izleyicilerin neredeyse hepsi tarafindan bilinecek kac metropol var ki? Yani isim degistiren cok sehir var ama hem eski, hem de ynei ismi tum Dunya'ya yayilmis ve kullanilmis? Yasliliga vurguydu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

dizi güzel de, bir bölümde "bana yalan söyledin, bana her şeyi anlatmadın, bunu nasıl yaparsın, sen nasıl yalan söylersin" klişesini kullanmaları ve çok uzatmaları feci bayıcı olmuş.

ulan ne istiyorsun birader, yeni tanıştığın insanın doğumundan beri yaşadıklarını sana anlatmasını mı? bi kes be slk .s
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim.

7.5/10 çalışır her şekilde.

sıkıcı başlıyor harbi ama ilerledikçe bayağı iyi oluyor.

MADAM GAO <3

Daredevil bi tık daha lider ve ağlak olmayan şekilde olabilirdi ama önceki sezonlara nispeten iyi işlenmişti.

Neyse solo sezonlar geldiğinde bakarız ne olacak. Luke Cage'i falan şöyle filmlere de bağlasalar keşke diyeceğim de çok keko dizilerde ya dsafsd

Rand'in dayaklık piç karakteri de sürekli nefret ettirdi ama solo diziden beri harbi öyle işlendi ki burada hiç sırıtmadı bana kalırsa.

Açık açık dizide zaten söylenmesi; "sen tarihin en salak iron fist'isin. sana değil fist'e ihtiyacımız var" falan diye mesela komikti harbi sadfsdf

Sigourney reyiz çabuk ama efsane gitti bir de, bir iki bölüm daha giderdi sanki de o kadar kaliteli indirdiler ki harbi daha yakışıklı bir ölüm olamazdı.

aslında sırf o yüzden 8/10 yapıyorum dizinin puanı asdfasd

Sosyal ağlarda paylaş

mini boss'lar

ripley ve gao neyse de, öbür 3'ü çok mal değil mi? hadi biri (kıvırcık olan) iron fist'te varmış, ben izlemedim o yüzden "tanıtmışlardır orda heralde?" diye o da ok diyelim de, öbür ikisi kim? motive'leri ne, neyi niye yapıyorlar falan. banane abi.

bi de elinizde afrikalı ve SİLAHÇI BU diye anlatılan adam var. yapsanıza bir blood diamond, bir lord of war'daki gibi efsane warlord yapsana adamı. çocuk asker falan yürü ordan, kolpa darbeler, millet açlıktan susuzluktan hastalıktan kırılırken yardım sandıklarına el koyan tipler falan ver rahatsızlığı seyirciye. ya mal olduğunuz için aklınız ermemiş ya da götünüz yememiş, yani daha malsınız. hani afrika'da şöyle olayların ortasında göster, sonra telefon gelsin alexandra'dan, "tamam geliyorum" de, telefonu kapatınca da "gitmem lazım siz yakın bütün köyü" de, hatta çocuk askerler köyü yakmaya da köyün kendi yaşıtları olan çocuklarından falan başlasınlar, 1 dk sürerdi max.

öbürü de japon. japon olması ve alexandra'ya atar gider asi ergenlik yapması haricinde hiçbir şey bilmiyorum. hani dizinin sonunda öldü mü kaldı mı o bile yok bende şu an. banane abi. mgs3'ün örümcekli arılı boss'ları bile daha iyi işlenmişti :P

Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

japon lavuk

Abi o japon bende de büyük hayal kırıklığı, daha ikinci bölüm müydü neydi dedi o lavuğun ortaya çıktığı anda büyük katliamlar, dayaklar geliyor yaprakları çiğ çiğ yedik çekiyorlar.

herifi jessica jones bile dövdü.

serideki en kötü şey o adamın işlenmesiydi resmen. çok büyük hayal kırıklığı. nobu mesela bunun altında çalışıyordu ama bundan 1000 kat daha güçlü ve sağlam gibiydi.

Alexandra ile ilgili de bence karakter olarak çok sağlam işlemişler ama Sigourney'in yetemeyeceği yerlere çok girmek istememişler gibi duruyor. Full japonca konuşan lavuğa hep ingilizce cevap vermesi aksana hakim olamamasından ve karakterin kötü japonca konuşma ihtimalinin gerçekliği baltalayacak olmasından dolayı girmediklerini farz edersek (ki türkçe konuştuğu zaman kötüydü aksanı sigourney'in); dövüşe falan da o yüzden sokmadılar kesin.

zaten gao da diyor. politik gücü, beyni hand'in falan diye ama o kısımlarını da çok görmedik doğruya doğru. karizması ekstrem başlamışken biraz daha o konuda ciddi vura vura giden bi kadın yapabilirlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...