Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Quel-Thul said:

usaya gidiyor arkadaş haftaya, ps4 aldırtacagım

4k televizyon yok ilerde de almam heralde diye düşünüyorum, ona verecegim parayla pcyi upglerim daha iyi

slim almak daha mantıklı degil mi? pronun 4k dışında bişeyi var mı

bi de oyun tavsiyeleri pls hiç ps'im olmadı kaçırdıgım bisürü gem vardır onları bi yazıverin pls, amerikadan almak mantıklı mı oyunları? hiç bilmiyorum fiyatlarını vs

god of war
last of us?
rdr

başka ne var

arkadaş yalan oldu satılık temiz ps4 slim bildigi olan yazsın plox
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
PS4'üm hali hazırda yok. 4K TV'im var. Konsol'da 1-2 oynamak istediğim oyun var onun dışında eski kafa PC'de RPG ya da Grand Strategy oynayan biriyim. Konsolu hem 1-2 exclusive'e (Spiderman ya da RDR falan. Witcher 3'de benim laptoptan sonra keyifli olur diye düşündüm TV'de baştan oynamak) bakayım hem birileri gelince büyük ekran TV'de Fifa falan keyifli olabilir hem de eşim işten gelince 1-2 bir şey oynar takılır kafa dağıtır diye almak istiyorum PC gaming onu sarmıyor çünkü.

Bu şartlar altında PS4 mü PS4 Pro mu alayım?
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Kesinlikle Pro al. Bütçe ne kadar bilmiyorum da 2700 civarına 0 Pro 2100 civarına da garantili 2. El bulunuyor.

Almanya'da kardeşim var şuan önümüzdeki ay gelecek. Amazon.de'den vergisiz hesapladığında 335 EUR'a geliyor Pro. Slim de 2 kollu şekilde 250 EUR'a geliyor. Amazon.de'den direk İstanbul'a kargolatınca da slim 320'ye, PRO 420'ye geliyor.

Fiyat farkını justify eder mi bilemedim tek kollu pro almak 2 kollu slim yerine

Bir de heralde Amazondan alınca garanti maranti hiçbir şeyim olmayacak o açıdan sanki Eurasia garantili almak daha mantıklı gibi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tampere said:

ahmedinejad said:

Kesinlikle Pro al. Bütçe ne kadar bilmiyorum da 2700 civarına 0 Pro 2100 civarına da garantili 2. El bulunuyor.

Almanya'da kardeşim var şuan önümüzdeki ay gelecek. Amazon.de'den vergisiz hesapladığında 335 EUR'a geliyor Pro. Slim de 2 kollu şekilde 250 EUR'a geliyor. Amazon.de'den direk İstanbul'a kargolatınca da slim 320'ye, PRO 420'ye geliyor.

Fiyat farkını justify eder mi bilemedim tek kollu pro almak 2 kollu slim yerine

Bir de heralde Amazondan alınca garanti maranti hiçbir şeyim olmayacak o açıdan sanki Eurasia garantili almak daha mantıklı gibi bilemedim.

ediyor bence. ikinci kolu indirimle ucuza alabiliyorsun. 2. el bile bulunur ucuzundan. oyunların çoğu zaten store'da ucuz. eski oyunlar hepten ucuz. witcher 3'ü 30-40 liraya mı ne almıştım zamanında. yani 2 kollu bundle falan almaktansa tek kollu pro çok daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak edenler için, Amazon'a sordum garanti TR'de de geçerli mi diye şu cevap geldi almak isteyenlerin işine yarayabilir:

Amazon.de said:

Thank your for your response.

I have just checked.

As i can see. The Product "PlayStation®4 Pro - Konsole (1TB, schwarz, Pro)" will have a Sony warranty in Turkey as well as in Germany.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

Quel-Thul said:

usaya gidiyor arkadaş haftaya, ps4 aldırtacagım

4k televizyon yok ilerde de almam heralde diye düşünüyorum, ona verecegim parayla pcyi upglerim daha iyi

slim almak daha mantıklı degil mi? pronun 4k dışında bişeyi var mı

bi de oyun tavsiyeleri pls hiç ps'im olmadı kaçırdıgım bisürü gem vardır onları bi yazıverin pls, amerikadan almak mantıklı mı oyunları? hiç bilmiyorum fiyatlarını vs

god of war
last of us?
rdr

başka ne var

arkadaş yalan oldu satılık temiz ps4 slim bildigi olan yazsın plox

4K resolution iyi ama FPS düşürdükten sonra anlamı kalmıyor. Witcher 3, PS4 FPS'si Pro FPS'sinden daha yüksek biri 30'da fix diğeri 25-30 arası mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...