Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

God of War için gene kendimi tuttum, dün resmen vicdan azabı ile uyudum sdfs. Tam uyuyacam 'Lan alsa mıydım' diye geri uyandım falan. Neyse almadım sonunda, 5 Ocak'da askere gidicem zaten. Dönünce 3 hafta sonra oynarım artık.

Steam'den Shadow of the Tomb Raider alsam idare eder beni askere gidene kadar single anlamında, 40 saatlik falanmış galiba o.

20 saatte yüzde 82 fln ile bitirdim. Baya ıvır zıvır topladım 100 kassam en fazla 30 u görür sanırım. Ama öyle takıntım olmadığından sallamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler size bi soru,

bu kardeşlik mevzusu ile accountları birbirine bağlayınca tarafların karşılıklı makinalarında primary accountları oluyormuş. diyelim ki arkadaşımla girdim bu işe, benim makinaya onun accountunu primary olarak tanımladım, kendi psn oyunlarıma da secondary olarak eriştim. mevcutta şu anda makinadaki yüklü oyunlar silinip tekrar yüklemem gerekir mi? yoksa zaten hdd'de oyunlar var, sorunsuz kaldığı yerden devam mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben henüz bu kardeşliğe geçmedim ama burda baya konuşulmuştu, yamulmuyorsam oyunlara hiçbir şey olmuyor HDD'deki. Aynen devam ediyorsun.

Ha ama kardeşliği bitirirsen x arkadaşın ile karşı taraftan kullandığın oyunlar uçuyor diye biliyorum.

Atıyorum sen ve ben kardeşlik yaptık, ben senin aracılığın ile Fifa 19'a eriştim sen de benim aracılığım ile Horizon'a eriştin. Yükledik, oynuyoruz, sonra kardeşliği bitirince (primary account statüsü değişince) senden Horizon benden de Fifa uçuyor. Kendi oyunlarımız normal devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Beyler size bi soru,

bu kardeşlik mevzusu ile accountları birbirine bağlayınca tarafların karşılıklı makinalarında primary accountları oluyormuş. diyelim ki arkadaşımla girdim bu işe, benim makinaya onun accountunu primary olarak tanımladım, kendi psn oyunlarıma da secondary olarak eriştim. mevcutta şu anda makinadaki yüklü oyunlar silinip tekrar yüklemem gerekir mi? yoksa zaten hdd'de oyunlar var, sorunsuz kaldığı yerden devam mı?

abi oyun silinmesi diye bir şey yok. en fazla oyunun üzerinde kilit işareti oluyo ve giremiyosun oyuna. ama kardeşlik hesabına girip primary yaparsan direk kilit işareti kalkıp oyuna girebiliyosun. sorun olmaz devam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
usaya gidiyor arkadaş haftaya, ps4 aldırtacagım

4k televizyon yok ilerde de almam heralde diye düşünüyorum, ona verecegim parayla pcyi upglerim daha iyi

slim almak daha mantıklı degil mi? pronun 4k dışında bişeyi var mı

bi de oyun tavsiyeleri pls hiç ps'im olmadı kaçırdıgım bisürü gem vardır onları bi yazıverin pls, amerikadan almak mantıklı mı oyunları? hiç bilmiyorum fiyatlarını vs

god of war
last of us?
rdr

başka ne var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...