Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2150237

patch notes geldi.

ball lightning, lacerate, arc ve power siphon buffları hoşuma gitti.

storm burst ile hiç oynamamıştım ama güzel olmuş gibi.

blade vortex de kağıt üstünde güzel duruyor ama spinning blades'i 10'a düşürmeleri kafa karıştırıcı, görmek lazım.

eq'yu da bufflamışlar ama azcık aoe de verselerdi çok güzel olurdu.

spark'ta fena olmamış, vaal spark'ın da soul sayısını düşürmüşler, denenebilir.

trap ve mine'dan zerre anlamadığım için bakmadım, vaal skilleri de okumaya üşendim.

gerisi de tırı vırı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben starter falan uğraşamam ya direk bodozlama giriş yapacağım da wanderer oynayayım diyorum bir o kaldı zaten hiç bulaşmadığım ama bu yeni değişiklikler baya aklımı aldı, kinetic blast, elemental hit, power siphon seçemedim birini, gönlüm power siphondan yana ama baya ilginç olmuş çünkü. Hala KB best diyorlar ama.
Sosyal ağlarda paylaş

evet kb hala en iyi ama ps de güzel olmuş, değişiklik için oynanabilir. ya da gelecekte gelebilecek bi kb nerf'i sonrası tercih olabilir.

bende çok kararsızım starter olarak ne kasayım diye. trickster/ed, ya da ele/arc düşünüyorum.

spark'ta hız açısından kafamı karışıtırıyor, pff.

ama size tavsiyem rt melee kasmayacaksanız, spell caster kasın, daha rahat oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni elder/shaper influence degisiklikleri ile tek bir map farmlamak cok akıllıca degil. Elder/Shaper influence olmadan da currency kasmak bir ızdırap. O yuzden ben olsam

Once bu videoyu izlerim. Sonrasında farmlamak istedigim 3-4 mapi secerim sonra HH yi de currency ile alırım. Eger dogru duzgun farm yapabilirsen HHyi ligin ilk bir kac gununde almak lig ortasında almaktan cooook daha kolay. (Lig ortasında da 0dan en fazla 10 gunde falan alınıyor.)
Sosyal ağlarda paylaş

bende aynen 10 günde ancak maplere başlıyorum :)
çok uzun zamandır oynamıyorum gerçi ama HH'nin ucundan bile geçemedim.
Bu lig RF Life Jugg oynayacam sanırım. lig başında muhtemelen çok efektif değil ama bakalım. Lig başı currency taktiği vermek isteyen varsa taktik alabilirim.(oynamaya muhtemelen lig başladıktan 2-3 gün sonra başlarım)
Sosyal ağlarda paylaş

Incursionda yaptığın odalardan sondaki temple da -max resistances çıkma olasılığı yüksek haberin olsun RF oynayacaksan. o yüzden RF build forumlarında rabet düştü rfye. Birde bosstaki pure RF nin damage ı genelde düşük kalıyodu. 2X Dyadus axe switchleyerek boss kill hızlandırılıyordu. Dyadus komple nerflendi. Sıkıntı yaşamamak için biraz daha araştır RF yi bu lig için istiyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...