Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

İşte ne kadar çok sabit durup facetanklayabilirsem o kadar dps artıyor =P

Daha über kesmedim zana questi yeni bitti ama shaper olsun kırmızıdaki elderlar olsun şu deathringde sıçmak hariç patır patır indiler hep aşağı.

Ha bide zamanında yemedim içmedim chaos impresence aldım falan, bosslara gelince hoop %80 reduced effectiveness. Ne anladım ben bu işten ='( Şeytan diyor sat onu determinaton aul al, dön iron reflexe

hc benim kalbim kaldırmaz ya. Levellarken ölebilen bi adamım zaten, mouseu yerim karakter giderse.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya e-mail / PoE forumları / standalone client üzerinden patlatmış - pwned görünüyordu zaten hotmail ama sallamamıştım bu şekilde spesifik kim hedefleyecek beni diye, herifin hedefleyeceği tuttu sdf

O değil geri zekalı Grinding Gear adam ben Steam ile bağlanırken standalone ile ve ben TR den bağlanırken Romanya'dan bağlanmasına rağmen hiç bir şey dememiş adam girmiş güzelce soymuş ben hacklendim diye bildirince hesabı kilitlediler ve 5+ mailde şunları istediler benden hesabı tekrar açmak için

- Path of Exile account name and character names
- current IP address
- name of the city/state in which you created your account
- if you have ever made a payment on our online store? Could you also let us know if you have ever been in a guild?
- take a screenshot of the purchase in your Steam Wallet for us
- create a new throw-away account with a new character and let us know the character name once you have done so

Yani ebesi hakikaten, neyse sırf inattan uğraştım açtırdım hesabı ama oynamıyorum şu anda
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sefer Uber'in attığı Elder Astral Plate'i "craftladım" (1 Pristine Fossil'le). Yalnız pek alıcı çıkmadı 70EX civarında. Standard'a düşmesini mi beklesem ? Orada daha fazlaya satma şansım olur herhalde ?

https://i.gyazo.com/7d928f10fbfff8818d5a38d0ff9cb874.png
Sosyal ağlarda paylaş

Craft işi beni öldürüyor bu oyunda. Tek fosile böyle çıkarken, dün inattan bi' tane elder yüzüğü adam etmek için 240 tane chaos harcadım. Yeter deyip bıraktım. Zaten iyi bir şey çıksa kaça satıcam. Gitti 2 ex kadar chaos neredeyse. Daha da craft mraft yapmıcam.

Hele transmut-->(alter-->)augment-->regal-->divine olayına hiç girmiyorum. İlla bir yerde patlıyor. Sinire kesiyor insan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...