Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Arc totem hierophant oynuyorum da sezonda, 60lvl oldum çata çuta gidiyorum hala. End game'e gelene kadar hiç trade'e falan girmeye gear kovalamaya gerek yok değil mi? Bir de bu delve işine ne zaman girmek lazım? 3-4 kere yaptım ama hem sulphite kotası çok düşük şu an hem de gereksiz gibi geliyor bu lvl'larda.

Geçen sezon da 82lvl champion yaptıydım ama şu oyunu hala anlamadım sldfksg
Sosyal ağlarda paylaş

@deadwoll Maplere başlayıncaya kadar gear resist falan toplamana gerek yok, genelde buldukların kitava dahil götürüyor. Kitavayı da öle öle geçersin ya sorun olmaz asd.

Delve e buldukça girmek lazım, act10 bitene kadar şöyle bi lvl60 a denk delvelere gir ki en azından dengeli gitsin. Sulfite kapasitesini arttıracaksın tabi o önemli baya, yoksa zırt pırt delve e gir çık çekilmez.

Bide şu zaman başlamak için en uygun zaman olmayabilir, sezonun 2 ayı geçti son 1 ayı kaldı. Bari 3,5 un gelmesini bekleyin yeni skiller bilmemneler bi açıklansın.
Sosyal ağlarda paylaş

Gelin gelin oynaruk djjssj

Ama şoyle bi sey diyim. Ben bu oyunu ilk betadayken oynamistim. İyiydi guzeldi ama build sicinca, olmeye baslayinca bayiyodu. Cunku bilmiyodum ne yapmak gerek buildte, ne eksik vs. Şimdi bu ligte internetten build baktim, uygun bi tanesini sectim, kafa yormadan bakip yaptim, tertemiz ilerliyorum. Endgame'e kadar zaten sorun yasamadim. Maplerde ufak tefek kasmya baslayinca buildin tavsiye ettigi gearlari toplamaya calistim, simdi yine takir tukur gidiyorum. İlk defa da bu kadar keyif aliyorum, onceki oynayislarimda endgame'e pek gelemedigim icin asil zevki kacirmisim hep.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

https://proxy.duckduckgo.com/iu/?u=https://i.redd.it/0z1kyft4hdv11.jpg&f=1

Kesin gelir SIX MORE ACTS sağlam troller var yine listede :D

Ahahah iyiymiş yine, Bex BotW on Helium (tu)

Bence ordan direk gelecek olan royale mode var, dengeleyip kesin bi şekilde ekleyecekler core a falan. En azından tekrarlı lig mig bişi haline getirirler.

Hmm sonra descendancy class geyiğinden biraz daha specilization çıkabilir, bilmiyorum zerker falan gibi çöp ascendancyler varken bununla uğraşırlar mı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...